Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-04-10 16:07:27

M. K. Čiurlionio namai pradeda pokalbių - susitikimų ciklą

M. K. Čiurlionio namai pradeda pokalbių - susitikimų ciklą "Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai svečiuose pas Čiurlionį su filosofu Nerijumi Mileriumi".

Balandžio 17 d., antradienį, 18 val. įvyks pirmasis susitikimų su Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatais ciklo vakaras. Filosofas Nerijus Milerius kalbins kino režisierių Audrių Stonį. Režisieriaus dokumentiniai filmai yra apdovanoti 19-oje tarptautinių festivalių, jis vienintelis Lietuvoje yra įvertintas Europos kino akademijos Felix apdovanojimu, jo filmų retrospektyvos buvo surengtos Izraelyje, Vokietijoje, Ispanijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, Rusijoje ir Japonijoje. Audrius Stonys yra labai aktyvus tarptautinio kino judėjimo dalyvis - jis yra Europos kino akademijos tikrasis narys, European Documentary Network narys, Leipcigo, Noibrandenburgo, Sienos, San Paulo, Rio de Žaneiro kino festivalių žiuri narys.

Susitikimo metu bus demonstruojamos ištraukos iš Audriaus Stonio dokumentinių filmų, tačiau pagrindinis pokalbio siekis yra pasvarstyti, kokia šiandien dvasinė Lietuvos būklė, kokia kūrėjo vieta ir prasmė taip greitai besikeičiančiame šiandienos pasaulyje, kokia Lietuvos vieta globalinių virsmų akistatoje ir kaip ryškiausi šiandienos menininkai mato žmonijos rytdieną.

Daugiau informacijos:
http://www.mkcnamai.lt/lt/pokalbiu-susitikimu-ciklas-nacionalines-kulturos-ir-meno-premijos-laureatai-sveciuose-pas-ciurlioni-su-filosofu-nerijumi-mileriumi/
 
 
Bendrinti