Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-04-13 11:18:09

Seimo Pirmininko pavaduotojo G. Kirkilo spaudos konferencija: dabar esame parlamentinė partija


2018 m. balandžio 13 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo Pirmininko pavaduotojo G. Kirkilo spaudos konferencija: dabar esame parlamentinė partija

Balandžio 13-ąją Seime vykusioje spaudos konferencijoje apie Lietuvos politines aktualijas Seimo Pirmininko pavaduotojas, Lietuvos socialdemokratų darbo frakcijos narys Gediminas Kirkilas pranešė, kad socialdemokratų darbo frakcija, turinti sutartį su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, turės persiderėti ir pasirašyti naują koalicinę partijų sutartį, nes oficialiai įkurta ir įregistruota Lietuvos socialdemokratų darbo partija.
„Oficialiai Teisingumo ministerijoje balandžio 12-ąją įregistruota Lietuvos socialdemokratų darbo partija yra parlamentinė partija. Jaučiame atsakomybę dirbdami valdančiojoje koalicijoje. Džiaugiamės, kad pakviesti susiburti ir įkurti naują politinę jėgą pasiryžo keli tūkstančiai žmonių - apie trečdalis jų, iki šiol nebuvo priklausę kitoms politinėms partijoms. Tokios partijos poreikis buvo jaučiamas, tikriausiai todėl, kad iki šiol kairiojo flango partijos nesugebėjo patenkinti visuomenės lūkesčių. Panaši situacija klostosi ir Jungtinėje Karalystėje, kur susikūrė kairiojo centro partija", - kalbėjo Seimo Pirmininko pavaduotojas G. Kirkilas.
Tolesni LSDD partijos žingsniai - įsteigti partijos skyrius, kurie pagal statutą gali kurtis teritoriniu ar klubų (pvz., pagal profesijas) pagrindu. Užbaigti formuoti partijos tarybą. Pradėti darbą skyriuose, įgyvendinti idėjas, ruoštis savivaldos rinkimams.
Kalbėdamas apie politines aktualijas G. Kirkilas atsakė į klausimą dėl kandidato į teisingumo ministrus.
„Esame pasiūlę kandidatūrą žmogaus, kuris turi teisininko patirties ir advokatavimo, ir prokuratūros ir dėstytojavimo srityse, tačiau kol kas įvardinti jo negalime, nes pirmiausia šią kandidatūrą turi suderinti Ministras Pirmininkas su Prezidente", - teigė LSDD frakcijos narys G. Kirkilas.

Daugiau informacijos:
LSDD frakcijos atstovė
Evelina Butkutė-Lazdauskienė
Mob. 8 650 48 830
 
 
Bendrinti