Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-04-13 14:39:33

Prekiautojos vaistiniais preparatais prarado dalį produkcijos


Cituojant Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pranešimus, informacijos šaltinį prašome nurodyti
Skelbiant nepažeisti nekaltumo prezumpcijos principo

     
Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
    Jotvingių  g. 8
62116 Alytus
Lietuva    Tel. 8 700 65 600, mob. 8 682 32 708,
el. p. alytausvpk.bud@policija.lt

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonas - 8 700 65 644

2018-04-13

Prekiautojos vaistiniais preparatais prarado dalį produkcijos
Siekiant sustiprinti kovą su kontrabanda ir nelegalia prekių apyvarta, balandžio viduryje Alytuje, Jotvingių g. turgavietėje Alytaus apskr. VPK Veiklos skyriaus pareigūnai kartu su Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus kolegomis tikrino prekiaujančius vaistiniais preparatais bei kosmetikos priemonėmis.
Tądien pareigūnams pavyko įsigyti receptinių vaistų. Patikrinus Baltarusijos Respublikos pilietės (g. 1971 m.) prekyvietėje ir po prekystaliu buvusioje kuprinėje esančius vaistinius ir kitus preparatus buvo rasti vaistai su pasibaigusiu galiojimo laiku, taip pat preparatai be informacijos lietuvių kalba ir neleistini vaistinai preparatai.
Moteriai pradėta administracinio nusižengimo teisena dėl neteisėto vertimosi su vaistais (vaistiniais preparatais) susijusia veikla, teisės aktuose nustatyta tvarka nepaženklintų prekių pateikimo rinkai, taip pat prekių, paslaugų, žaliavų kokybės ir saugos reikalavimų pažeidimo ir neteisėto laukinės gyvūnijos išteklių naudojimo ir disponavimo jais. Už tai gresia 300 eurų arba didesnė bauda.
Panašia produkcija šalia prekiavusi kita Baltarusijos pilietė (g. 1959 m.) irgi turėjo neleistinų preparatų. Atitinkamai, jai pradėta administracinė teisena pagal LR Administracinių nusižengimų kodeksą dėl neteisėto vertimosi su vaistais (vaistiniais preparatais) susijusia veikla, teisės aktuose nustatyta tvarka nepaženklintų prekių pateikimo rinkai.

PRIDEDAMA: Nuotraukos.


Alytaus apskr. VPK informacija

 
Parengė
Eglė Kačinskienė
Alytaus apskr. VPK komunikacijos grupės vyresnioji specialistė
Tel. +370 700  65 614

 
 
Bendrinti