Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-04-13 16:08:15

Išsiaiškinti Kauno miesto teisinių žinių konkurso „Temidė“ nugalėtojai

 

 

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

Vytauto pr. 91

LT-44238 Kaunas

Lietuva

Tel. (8 37) 30 35 23, mob. 8 670 92 029,

faks. (8 37) 20 98 09,

el. p. info@kaunas.policija.lt

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonas – (8 37) 30 30 50

 

 

2018-04-13

 

 

Vakar, balandžio 12 d., vyko Kauno apskr. VPK pareigūnų organizuotas teisinių žinių konkursas „Temidė“, kuriame dalyvavo 8 Kauno miesto gimnazijų ir progimnazijų moksleivių komandos:  Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla, Kauno Maironio universitetinė gimnazija, Kauno Žaliakalnio progimnazija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija, Kauno „Vyturio“ gimnazija, Kauno „Aušros“ gimnazija bei Kauno Juozo Grušo gimnazija.

 

Konkursą sudarė trys protmūšio etapai, taip pat buvo vertinami išradingi komandų prisistatymai bei atsisveikinimai. Garbingą konkurso komisiją sudarė Kauno apskr. VPK Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūnės, Nacionalinio dramos teatro aktorius, Algio Žikevičiaus saugaus eismo mokyklos atstovės, Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros prokuroras bei Kauno savivaldybės atstovas. Visos dalyvavusios komandos pasirodė iš ties šauniai. Visose trijose vertinamuose etapuose geriausių komisijos vertinimo balų susilaukė Kauno „Vyturio“ gimnazija.

 

Visos aštuonios komandos iš ties buvo lygiavertės. Komisijos balais vieni nuo kitų toli neatsilikę komandos parodė geriausias savo teisines žinias, taip pat kaip ir kūrybinius gebėjimus pasirodymuose konkurso pradžioje ir pabaigoje. Po ilgo komisijos pasitarimo buvo išrinkti nugalėtojai. Garbingą trečiąją vietą užėmė Kauno Aleksandro Puškino gimnazija, II vietą užėmė Kauno Juozo Grušo gimnazija, patys geriausi, daugiausiai teisinių žinių turintys bei gražiausiai savo prisistatymo ir atsisveikinimo pasirodymus parodę, I vietą užėmė Kauno Vyturio gimnazija.

 

Pirmąją vietą užėmusios Kauno Vyturio gimnazijos komandos nariai buvo apdovanoti padėka, saldžiomis dovanomis, USB atminties raktais bei nešiojamaisiais įkrovikliais, antrosios ir trečiosios vietos nugalėtojai taip pat gavo padėką, saldžias dovanas ir USB atminties raktų. Visos kitos komandos taip pat liko nenuskriaustos, kiekvienai jų įteikti padėkos raštai ir saldainiai.

 

 „Džiugiu, jog jaunoji karta žino ir supranta teisę Lietuvos Respublikoje, domisi įstatymais ir žino, kaip jų laikytis“,- po renginio kalbėjo Kauno apskr. VPK Viešosios tvarkos valdybos pareigūnai.

 

 

      

Kauno apskr. VPK informacija

 
 
Bendrinti