Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-04-17 10:32:01

G. Landsbergis: „Ministro atsisakymą atvykti į opozicinės frakcijos posėdį vertiname kaip bėgimą nuo atsakomybės"

Pranešimas spaudai
2018 m. kovo 17 d.

G. Landsbergis: „Ministro atsisakymą atvykti į didžiausios opozicinės frakcijos posėdį vertiname kaip bėgimą nuo atsakomybės"

Didžiausia opozicinė Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcija kelintą kartą bando į posėdį pakviesti žemės ūkio ministrą Bronių Markauską, tačiau ministras neranda tam laiko.
„Ministro atsisakymą atvykti į didžiausios opozicinės frakcijos posėdį vertiname kaip bėgimą nuo atsakomybės, vengiant atsakyti į klausimus, kurių pastaruoju metu susikaupė tiek dėl ministro asmeninių interesų be sutarties nuomojant žemę ir gaunant ES išmokas, tiek dėl jo veiklos, tiek dėl pertvarkos procesų, vykstančių ministerijoje, - sakė TS-LKD frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis. - Tokią ministro laikyseną vertiname kaip demokratinėje valstybėje veikiančių parlamentinės kontrolės principų nepaisymą".
Ministras buvo kviečiamas atvykti  į TS-LKD posėdį - balandžio 11, 17, 19 dienomis arba kitu jam patogiu metu, tačiau visais atvejais atsisakė. Nepaisant to, ministras vis dar kviečiamas atvykti į Seimo TS-LKD frakcijos posėdį.

Seimo TS-LKD frakcijos
Viešųjų ryšių grupė
Tel. (8 5) 2396514
tsfrakcija@lrs.lt


 
 
Bendrinti