Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-04-19 14:19:51

Kaune vyks masiškiausių merginų futbolo žaidynių „LadyGolo“ superfinalai

Didžiausia Baltijos valstybėse moksleivių salės futbolo šventė šurmuliuos balandžio 20-ąją ir 27-ąją. Kauno sporto halėje bus surengti „LadyGolo“ žaidynių superfinalai, o rytoj varžysis dešimtokės ir jaunesnės merginos.

Šiemet mergaičių tarpmokyklinės salės futbolo žaidynės „LadyGolas“ pritraukė 372 komandas iš visos Lietuvos, o pirmajame superfinale varžysis 10-ies apskričių nugalėtojos dešimtokės. Varžybos vyks 9.30–16.30 val., netrukus po jų bus surengta apdovanojimų ceremonija.

Lietuvos masinio futbolo asociacijos (MaFA) direktorius Ignas Marcinkevičius atsiliepė apie žaidynių reikšmę: „Šiemet išskaidėme superfinalus į dvi dalis, siekiant skirti maksimalų dėmesį abiejoms amžiaus grupėms. Kauno sporto halėje vyksta aukščiausio lygio futsalo renginiai – tad „LadyGolas“ ne išimtis. Norime suteikti kuo jaukesnę ir smagesnę atmosferą, kad superfinalas būtų svarbus įvykis merginų gyvenime, o futbolas ilgai liktų jų laisvalaikio svarbia dalimi“.

„LadyGolo“ žaidynių organizatoriai pasirūpins, kad dalyviams ir žiūrovams nestigtų pramogų. Veiks automatinė fotografavimo mašina („Photobox“) renginio dalyviams įsiamžinti. Eduardas Butiuto mokys „freestyle“ paslapčių ir halėje surengs savo šou. Halėje nus įrengta patalpa stalo futbolo fanams, o ekstremalių pojūčių megėjai įvertins virtualios realybės akinius. Merginos galės išmėginti priešimą chna dažais ant rankų.

Varžybų naujienas sekite www.ladygolas.lt svetainėje ir „Moterys už futbolą“ Facebook paskyroje.
 
Bendrinti