Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-05-03 11:24:36

Izraelio ambasada kviečia kartu stebėti Giro d'Italia „Didžiojo starto“ tiesioginę transliaciją iš Jeruzalės

 

Pranešimas spaudai

2018-05-03

 

Šiais metais pirmą kartą garsiosios daugiapakopės dviračių lenktynės Giro d'Italia prasidės už Europos ribų, o „Didysis startas“ – pirmieji trys „Corsa Rosa“ etapai – bus surengti Izraelyje ir prasidės atskiro starto etapu š.m. gegužės 4 d., penktadienį, Jeruzalėje. Šia proga Izraelio ambasada kviečia visus į specialų renginį „Bikes & Bites“, kuris vyks „ČIOP ČIOP“ studijoje (Žalgirio g. 135, Vilnius).

 

Renginyje, kurį ambasada organizuoja bendradarbiaujant su „ČIOP ČIOP“ studija, bus kviečiama stebėti tiesioginę atskiro starto etapo transliaciją iš Jeruzalės, vyks įvairios pramogos, susijusios su Giro d'Italia, pokalbiai su dviračių sporto atletais ir kitais įdomiais žmonėmis, ir, be abejonės, turėsite galimybę paskanauti Izraelio virtuvės patiekalų! Visi, penktadienį nuo 11:00 iki 15:00 val. nusprendę papietauti „ČIOP ČIOP“ studijoje, galės sudalyvauti šiame išskirtiniame renginyje.

 

„Izraelio ambasada nuolat inicijuoja ir remia su sportu susijusius projektus, kurie vienija žmones. Kiekvienus žydų Naujuosius metus ambasada kviečia savo draugus pradėti tradicija tapusiu „Dviračiu žygiu“ Vilniuje, Izraelio paplūdimio tinklininkai dalyvauja draugiškose „Tinklinio nakties“ varžybose prie Baltojo tilto Vilniuje, ambasada taip pat palaiko parolimpinį sportą. Būtent todėl norėjome paskleisti žinią ir apie Giro d'Italia renginius, kurie pirmą kartą vyks Izraelyje, o sportas ir geras maistas visada labai dera“, – sakė Izraelio ambasadorius Amir Maimon.

 

„Su Izraelio ambasada nuolat palaikome itin draugiškus santykius ir tik atsiradus progai, stengiamės prisijungti prie jų inicijuojamų projektų. Labai džiugu matyti iniciatyvą įvairiems projektams, kurie apjungia ir suburia drauge pietauti stebint itin svarbų sporto įvykį. Mūsų šefas priderino ir pasiūlė izraelietiškos virtuvės, kuri yra išties labai pasaulietiška ir daugelio virtuvių mišinys, patiekalus. Manau, tai labai smagus ir džiuginantis projektas tiek gastrokultūros, tiek bendros kultūros prasme. O aš ir pati esu neabejinga Izraelio virtuvei bei viešėdama Tel Avive, jį tiesiog įsimylėjau“, – bendradarbiavimą su ambasada komentavo „ČIOP ČIOP“ grupės prekės ženklų vadovė ir viešųjų ryšių atstovė Urtė Mikelevičiūtė.

 

Ambasada dėkoja už palaikymą: „ALFA-ROMEO“, „UMARAI“ ir „Ukrainian International Airlines (UIA)“.

 

Daugiau informacijos: Liana Jagniatinskytė el.p. press@vilnius.mfa.gov.il, tel. 865202202
 
Bendrinti