Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-05-11 09:47:47

Seime - Alksniupių pagrindinės mokyklos mokinių kūrybos darbų paroda „Gamta mano akimis"

 

 

2018 m. gegužės 11 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Gegužės 17 d., ketvirtadienį, 14 val. Europos informacijos biure (Seimo III rūmai) vyks Radviliškio rajono Alksniupių pagrindinės mokyklos mokinių kūrybos darbų parodos „Gamta mano akimis" pristatymas.

Parodą atvers Seimo narys, parodos iniciatorius prof. Vytautas Juozapaitis, renginyje dalyvaus Radviliškio rajono Alksniupių pagrindinės mokyklos direktorė Rasa Saliamorienė, parodos autoriai.

Parodos „Gamta mano akimis" tikslas - skatinti vaikų įsijautimą į gamtą, savitos mąstysenos užgimimą ir formavimą, vaikų kūrybiškumo ir novatoriškumo žadinimą. Mokiniams buvo suteikta galimybė rinktis kūrinių tematiką: gyvūnai, augalai, vanduo, peizažas, metų laikai ir kt. Darbus mokiniai sukūrė pasirinkta atlikimo technika: pieštuku, akvarele ir anglimi. Parodos kūrėjai - 13-16 metų Alksniupių pagrindinės mokyklos mokiniai, kurie savo pajautą ir bendravimo su juos supančia gamta išraišką su meile perkėlė į savo kūrybinius dailės darbus.

„Gamta - dvasinio tobulėjimo šaltinis ir neišsemiama tema saviraiškai. Piešdami gamtą, mokiniai tarsi bendrauja su ja, pajaučia jos grožį, dvasinę stiprybę", - sako parodos organizatoriai.

Pristatydami savo kūrinius alksniupiečiai kviečia kiekvieną iš mūsų pratęsti kelionę gamtos grožio keliu savo akimis kasdienybėje, įžvelgti bei atrasti nepaprastą gamtos grožį čia ir dabar.

 

 

 

Daugiau informacijos apie parodą:

Seimo nario Vytauto Juozapaičio padėjėja Justina Kirnienė

Tel. (8 5) 239 6559, el. p. justina.kirniene@lrs.lt

 

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Ryšių su visuomene skyriaus vyriausioji specialistė

Laima Šandarienė

Tel. (8 5) 239 6206, el. p. laima.sandariene@lrs.lt

 

 
 
Bendrinti