Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-05-11 14:39:52

Vesternas Varėnoje: pareigūnams nestojo aštuoniolikmečio vairuojamas BMW

 

 

Gegužės 11-osios naktį, apie 0 val. 31 min. patruliuojantis Varėnos rajono policijos komisariato patrulių ekipažas pastebėjo „BMW“ markės automobilį, pareigūnai turėjo duomenų, kad šį automobilį gali vairuoti teisės neturintis asmuo.

 

Bandant stabdyti automobilį ir įjungus specialiuosius garso ir šviesos signalus, „BMW“ vairuotojas tik padidino greitį ir pasileido kaimo ir miško keliukais, lyg žaisdamas lenktynes su pareigūnais.

 

Apie valandą trukę gaudynės miškais, laukais, kaimais ir respublikiniais keliais baigėsi, kai „BMW“ vairuotojui pritrūko kantrybės ir jis bandė taranuoti policijos automobilį, patirties neturinti jaunuolis nesuvaldė automobilio ir nuvažiavo į griovį. Čia jaunimėlio kelionė ir pasibaigė. Apžieduotas antrankiais 18-metis vairuotojas pristatytas į Varėnos rajono policijos komisariatą, ten jam surašytas administracinių nusižengimų protokolas už nepaklusimą policijos pareigūnams ir turto sugadinimą. Toks rizikingas ir kvailas pasivažinėjimas jaunuoliui kainuos apie 1 500 eurų.

 

16-metis „šturmanas“ pristatytas į namus ir perduotas motinai.

PRIDEDAMA. Vaizdo įrašas: https://youtu.be/8TZv7x6E0KU

 

--
 

Pagarbiai

Kristina Janulevičienė
Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Komunikacijos grupės vyriausioji specialistė

Tel. 8 700  65 613
Mob. 8 671  78 890
El. p. kristina.januleviciene@policija.lt

www.policija.lrv.lt
www.facebook.com/Lietuvos.policija

Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
Jotvingių g. 8, 62116 Alytus, Lietuva

 

 


Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui - informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it's attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.

 
Bendrinti