Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-05-13 11:09:31

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

 

 

 

POLICIJOS DEPARTAMENTAS PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS

 

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

2018 m. gegužės 13 d.

 

 

Sveikatos sutrikdymai

Gegužės 12 d. apie 6 val. Prienų r., Šiauliškių k., iš matymo pažįstamas jaunuolis sumušė nepilnametį (g. 2001 m.), kuris dėl nosies lūžio gydomas ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 1 d.

Gegužės 12 d. 16 val. 35 min. Prienuose, Pramonės g., namuose, konflikto metu moteris kirviu sužalojo neblaivų (1,92 prom. alkoholio) vyrą (g. 1951 m.), kuris dėl kirstinių žaizdų galvoje pristatytas į ligoninę, kur po medicininės apžiūros, atsisakęs tolimesnio gydymo išleistas į namus. Įtariamoji neblaivi (2,21 prom. alkoholio) (g. 1970 m.) uždaryta į areštinę.

Eismo įvykiai

Gegužės 12 d. apie 9 val. 30 min. Palangoje, Liepojos pl. - Elijos g. sankryžoje, automobilis ,,VW Polo", vairuojamas moters (g. 1961 m.), sankryžoje sukant į kairę, nepraleido ir susidūrė su priešpriešiais atvažiuojančiu automobiliu „Toyota Avensis", kurį vairavo Latvijos pilietis (g. 1995 m.). Eismo įvykio metu sužaloti automobilio ,,VW Polo" vairuotoja, kuri dėl politraumos paguldyta į Klaipėdos ligoninę bei kartu važiavę keleiviai vyras (g. 1978 m.) ir moteris (g. 1974 m.), taip pat dėl politraumų paguldyti į ligoninę, kiti du keleiviai moteris (g. 1996 m.) dėl kūno sumušimų ir vyras (g. 1991 m.) dėl galvos ir peties sumušimų gydomi ambulatoriškai. Automobilio „Toyota Avensis" vairuotojas ir kartu važiavusi keleivė (g. 2000 m.) dėl politraumų paguldyti į Klaipėdos ligoninę.

Gegužės 12 d. 20 val. 50 min. Trakų r., kelio Trakai - Vievis 10-ame km, automobilis „Audi 100", vairuojamas vyro (g. 1970 m.), nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Eismo įvykio metu žuvo vairuotojas.

Gaisrai

Gegužės 11 d. 19 val. 40 min. Alytaus r., Ilgų k., garaže, kilo gaisras, kurio metu sudegė statinys. Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas.

Kiti įvykiai

Gegužės 12 d. apie 12 val. 30 min. Šiauliuose, Zoknių geležinkelio pėsčiųjų perėjoje, keleivinis traukinys, valdomas mašinisto (g. 1966 m.), kliudė ir mirtinai sužalojo bėgius kertančią mergaitę (g. 2005 m.).

Gegužės 12 d. 14 val. 27 min. Vilniaus r., Paberžės sen., Vyžulionių vs., miško masyve, rasta žmogaus kaukolė. Aplinkybės aiškinamos.

Gegužės 12 d. apie 19 val. į Alytaus ligoninę pristatytas ir dėl kąstinės žaizdos veide, suteikus med. pagalbą, gydomas ambulatoriškai berniukas (g. 2014 m.). Kaip paaiškino mažamečio mama, kad tą pačią dieną apie 18 val. Alytuje, Kreivoji g., jos sūnui įkando giminaičių globojamas šuo. Aplinkybės aiškinamos.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Gegužės 12 d. 21 val. 56 min. Molėtų r., Giraičių k., automobilis „SAAB 9-3", vairuojamas ne tarnybos metu neuniformuoto neblaivaus (2,30 prom. alkoholio) Lietuvos kariuomenės kario (g. 1995 m.), nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į akmenį bei tują. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 7 d.

Gegužės 12 d. apie 20 val. Rokiškio r., kelio Daugpilis-Rokiškis-Panevėžys 23-ame km, tarnybinis automobilis „VW Kombi", vairuojamas Panevėžio apskr. VPK Rokiškio r. PK Veiklos skyriaus vyresniojo tyrėjo A. N. (g. 1971 m.), vykdamas į iškvietimą su įjungtais specialiais šviesos ir garso signalais, lenkimo metu išvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su ta pačia kryptimi važiavusiu bei į kairę pusę sukusiu automobiliu „VW Golf", kurį vairavo vyras (g. 1996 m.). Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio „VW Golf" vairuotojas, kuris dėl galvos smegenų sukrėtimo paguldytas į ligoninę bei automobilio „VW Kombi" keleivė Panevėžio apskr. VPK Rokiškio r. PK Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja K. G. (g. 1981 m.), kuri dėl kaklo raiščių patempimo gydoma ambulatoriškai.

 

PASTABOS:

1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.

3. Visas suvestines rasite mūsų interneto svetainėje https://policija.lrv.lt/suvestines.

--

Pagarbiai

 

Policijos departamento Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 271 9724

El. p. spauda@policija.lt

www.policija.lt

www.facebook.com/Lietuvos.policija

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos

Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva

 

 

 

 

 

________________________________________

Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui - informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it's attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.
 
Bendrinti