Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-05-15 14:05:36

Uostamiesčio pareigūnai vėl sulaikė telefonus iš vaikų galimai atėmusį vyrą

 

Cituojant Klaipėdos apskr. VPK pranešimus spaudai, prašome nurodyti informacijos šaltinį

Skelbiant nepažeisti nekaltumo prezumpcijos principo

 

 

Klaipėdos apskr. VPK Komunikacijos grupė

                      Adresas: Kauno g. 6

91154 Klaipėda

LIETUVA    Tel.  (8-700) 60999

faksas  (8-700) 60705

el. paštas  klaipedosvpk.spauda@policija.lt

Anoniminis Klaipėdos apskr. policijos pasitikėjimo telefonas 8-800-60202

 

Vos prieš savaitę skelbėme, jog Klaipėdos m. policijos pareigūnai sulaikė policininku apsimetusį ir telefonus iš nepilnamečių atėmusį vyrą, o vakar, gegužės 14 d., sulaukta dar trijų pareiškimų apie tokius pat nusikaltimus. Pranešta, jog Debreceno g. ir Taikos pr., Klaipėdoje, pareigūnu prisistatęs 1982 m. gimęs vyras apgaule išviliojo iš nepilnamečių vaikų ( du vaikai gimę 2009 ir vienas 2010 m.) tris mobiliuosius telefonus bei keletą eurų, negana to, anot pareiškėjų, vaikai buvo kviečiami ir sėsti į nepažįstamojo automobilį. Šiandien Klaipėdos m. policijos pareigūnai sulaikė apsimetėlį, jau žinoma ir kuriuose lombarduose priduoti vaikų telefonai - netrukus jie bus paimti ir grąžinti teisėtiems savininkams.

Labai prašome tėvų dar kartą priminti savo vaikams, jog nei policijos pareigūnai nei kitų įstaigų atstovai niekuomet neprašo vaikų ar suaugusiųjų duoti savo telefonų ar grynųjų pinigų.

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.
 
Bendrinti