Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-05-16 15:30:45

Seime vyks Europos senjorų sąjungos konferencija

 

2018 m. gegužės 16 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Gegužės 18–19 d., penktadienį ir šeštadienį, Konstitucijos salėje (Seimo I r.) vyks Europos senjorų sąjungos konferencija „Kas darytina stiprinant solidarumą ir socialinę sanglaudą Baltijos šalyse?“ Renginio globėja – Seimo Pirmininko pavaduotoja Irena Degutienė.

 

Konferencijoje bus aptariamos socialinės gyvenimo sąlygos Nepriklausomybės atkūrimo 100-ąsias metines pažyminčiose Baltijos šalyse, keičiamasi gerąja šalių patirtimi, teikiami siūlymai, kaip stiprinti solidarumą ir visuomenės sanglaudą Baltijos šalyse bei tarp šalių ES narių. Ypatingas dėmesys konferencijoje bus skiriamas vyresnės kartos žmonių gyvenimo sąlygų gerinimo problemoms. Renginyje dalyvaus Europos senjorų sąjungos vadovai, senjorų bendruomenių ir asociacijų atstovai iš Estijos, Latvijos, Švedijos, Norvegijos, Vokietijos, Čekijos, Lenkijos ir, žinoma, iš Lietuvos.

 

Europos senjorų sąjunga yra didžiausia politinė senjorų organizacija Europoje, Europos liaudies partijos asocijuota narė, atstovaujama 27 valstybėse, turinti 34 organizacijas ir apie 1,3 milijono narių.

 

Programa.

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko pavaduotojos Irenos Degutienės patarėja

Austė Petrauskienė

Tel. (8 5) 239 6018, el. p. auste.petrauskiene@lrs.lt

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Ryšių su visuomene skyriaus vyresnioji specialistė

Julija Gorovniovaitė

Tel. (8 5)  239 6210, el. p. julija.gorovniovaite@lrs.lt

 
 
Bendrinti