Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-05-17 09:10:54

GREITOSIOS MEDICINOS PAGALBOS PROFESIONALAI VARŽYSIS ŽAIDYNĖSE

 

2018 gegužės 17-19 dienomis 2 Vilniaus miesto Greitosios medicinos pagalbos (GMP) stoties ekipažai viešės Palangoje, kur dalyvaus Lietuvos Greitosios medicinos pagalbos žaidynėse.

 

"GMP žaidynės 2018" prasidės įspūdingu šventiniu GMP automobilių kolonos važiavimu su įjungtais švyturėliais ir garso signalais. Vėliau, žaidynių programoje nurodytu grafiku, vyks vieši medikų pasirodymai. Pasirodymų metu GMP specialistai vykdys kasdienio darbo užduotis: skubės į imituotas nelaimių vietas gatvėje, bet kurioje Palangos miesto dalyje ir net paplūdimyje.

 

Medikų ekipažai varžysis gegužės 17 d. nuo 13 iki 17 val., gegužės 18 d. - 10.30-17 val.

 

 J. Basanavičiaus gatvėje bus teikiama pagalba imituojamų nelaimių aukoms. Užduočių atlikimo greitį ir kokybę vertins kompetetinga komisija.

 

Be konkursinių užduočių, medikų brigados vykdys ir švietėjišką veiklą - mokys skubiosios pagalbos pradmenų visuomenę, aplankys Palangos miesto mokyklas.

 

Greitosios medicinos pagalbos žaidynės organizuojamos jau dvyliktąjį kartą. Į jas planuoja atvykti apie 250 dalyvių.  Renginyje varžysis 23 Lietuvos ir 7 užsienio valstybių komandos.

 

Daugiau informacijos:

e.p.viesiejirysiai@vgmps.lt

tel.nr. 8 689 00735

 
 
Bendrinti