Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-05-20 14:23:21

Prieš mūšį su CSKA Prezidentė „Žalgiriui" linkėjo sėkmės ir komandinės darnos

 

2018-05-20      

 

Sekmadienis, gegužės 20 d. (Belgradas). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė vizito Serbijoje metu susitiko su Kauno „Žalgirio" krepšininkais.

 

 Prieš mažojo Eurolygos finalo rungtynes, kuriose Kauno krepšininkai dėl trečios vietos kovos su Maskvos CSKA klubu, šalies vadovė linkėjo žalgiriečiams stiprybės. Pasak Prezidentės, tai, kad „Žalgiris" pateko į geriausių Europos komandų ketvertą, - jau didžiulis laimėjimas, todėl šiuo komandos pasiekimu didžiuojasi visa Lietuva.

 

Valstybės vadovės teigimu, „Žalgirio" ir CSKA rungtynės turi ir istorinės reikšmės, todėl šiandien tai bus ne tik dvikova dėl trečiosios vietos, bet kartu ir senų principinių varžovų mūšis. Prezidentė komandos žaidėjams taip pat palinkėjo sėkmės ir komandinės darnos - tokio žaidimo, kuriuo trenerio Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamas „Žalgiris" visą sezoną žavėjo Europą.

 

Valstybės vadovės susitikimas su Kauno „Žalgirio" krepšininkais - ne atsitiktinis. Su darbo vizitu Serbijoje besilankanti Prezidentė stebėjo žalgiriečių kovą pusfinalyje. Šiandien šalies vadovė Kauno klubą Belgrado arenoje palaikys ir kovoje dėl trečiosios vietos. 

Prezidentės spaudos tarnyba
 
Bendrinti