Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-05-22 10:14:00

Stebėti svarbiausių vasaros sporto mačų transliacijų - į „Siemens" areną

Pranešimas žiniasklaidai

2018 m. gegužės 22 d., Vilnius

 

Sporto aistruoliai sulaukė gerų žinių. Svarbiausių vasaros sporto rungtynių ir varžybų transliacijas sporto gerbėjai galės nemokamai stebėti didesniame nei 3,5 m skersmens ekrane turbūt didžiausiame sporto bare ne tik Vilniuje, bet ir visoje šalyje. Visą vasarą svarbiausiems mačams sostinės „Siemens" arenoje (BMW klube) duris atvers „Vasaros sporto baras".

 

„Arena - sporto pasaulio dalis. Patys esame aistringi įvairių sporto šakų gerbėjai, bet ne kiekvieną mačą gali stebėti arenoje ar stadione. Ačiū technologijoms, kad turime tiesiogines transliacijas, tačiau tenka pastebėti, kad rasti patrauklią ir patogią vietą, kur kokybiškai stebėti rungtynes, dažnai yra nemenkas iššūkis. Esame pasiruošę užpildyti šią nišą ir sporto aistruoliams siūlome didelę, patogią erdvę, gerą garsą ir kokybišką vaizdą didžiuliame ekrane", - sako Vilniaus „Siemens" arenos generalinis direktorius Andrius Žiauberis ir kviečia į pirmąją transliaciją, kuri sutaps su naujosios erdvės atidarymu.

 

Jau gegužės 26 d., šeštadienį, „Siemens" arenoje įsikūrusiame „Vasaros sporto bare" bus rodoma UEFA Čempionų lygos finalo rungtynių tarp Madrido „Real" ir „Liverpool" transliacija. „Naujojoje erdvėje telpa apie 400 žmonių, tad galite pasikviesti tiek draugų, kiek norite", - šypsosi A. Žiauberis.  

 

Kitaip nei įprasti barai, „Vasaros sporto baras" nedirbs nuolat - duris jis atvers tik per kiekvienas svarbias futbolo, krepšinio ar kitų sporto šakų rungtynių ir varžybų transliacijas.  Planuojama, kad arenoje, „Vasaros sporto bare", bus transliuojamos paskutinės namų komandos - „Lietuvos ryto" - kovos išvykoje, Lietuvos krepšinio rinktinės rungtynės išvykoje, FIFA Pasaulio čempionato pusfinalių ir finalo kovos. Be to, kiekvieną liepos ir rugpjūčio trečiadienį bare bus laukiami proto mūšių aistruoliai - vyks protų mūšiai „Ko nežino Kazys?".

 

Naujojoje sporto aistruolių erdvėje tilps ne tik nemenkas būrys fanų, bet ir jų draugiški augintojai - į „Vasaros sporto barą" bus priimami ir lankytojai su savo keturkojais draugais. Per pertraukėles lankytojai galės jėgas išbandyti prie stalo futbolo stalų, įvairiuose žaidimuose, arena ketina paruošti ir ne vieną smagų siurprizą.

 
 
Bendrinti