Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-05-22 19:56:14

Šokėjai D. Vėželis ir L. Chatkevičiūtė tarptautinės varžybose Tailande laimėjo sidabro medalius

Savaitgalį Tailando sostinėje Bankoke vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „World Open” kategorijos profesionalų lygos standartinių šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys”) laimėjo sidabro medalius.

 

Grupės nugalėtojais tapo vokiečiai Benedetto Ferruggia ir Claudia Koehler, o trečią vietą užėmė Andrzejus Sadeckis ir Karina Nawrot iš Lenkijos. Varžybose dalyvavo 28 poros.

 

Dar vienos WDSF reitingo varžybos savaitgalį vyko Ukrainos mieste Lvove, kur Lietuvos atstovai Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos”) tapo finalininkais.

 

Jaunimo standartinių šokių grupėje ši pora užėmė ketvirtą vietą.

 

Geriausiai čia pasirodė Ukrainos atstovai Vladislavas Tsikhanovskis ir Anastasia Cucer, antrą vietą užėmė rumunai Comsa Dragosas - Marianas ir Alexandra Cristina Bujor, o bronzos medalius laimėjo Antonas Porcesco - Gozunas ir Paola Popinin iš Moldovos. Grupėje varžėsi 25 poros.

 

„Open” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje L. Makarovas ir E. Čepauskaitė pateko į finalą ir užėmė šeštą vietą.

 

Šioje grupėje nugalėjo ukrainiečiai Yaroslavas Semenenko ir Aleksandra Piszczek, sidabro medalius laimėjo kiti Ukrainos atstovai Jurijus Marčenko ir Kateryna Parfenyuk, o trečią vietą užėmė Oleksis Halaktionovas ir Ola Šadrina, taip pat iš Ukrainos. Varžybose dalyvavo 20 porų.

 
Bendrinti