Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-06-05 14:34:45

Socialdemokratai - už NSGK išvadas, tačiau prieš žiniasklaidos laisvės ribojimus

   
LIETUVOS SOCIALDEMOKRATŲ PARTIJOS (LSDP) FRAKCIJA
 Žiniasklaidai                                         2018 06 05


Socialdemokratai  - už NSGK išvadas, tačiau prieš žiniasklaidos laisvės ribojimus

Seimo socialdemokratų partijos frakcija pritarė Seimo Nacionalinio saugumo komiteto išvadoms. Vis dėlto, socialdemokratai balsavo iš esmės ne dėl konkrečių išvadų, o dėl esminės nuostatos - pripažindami, kad valstybėje yra rimtų problemų dėl politinės korupcijos ir, kad negalima taikstytis su esama situacija. Tačiau tuo pat metu socialdemokratai neketina nutylėti ir taikstytis su tuo, kaip vyko šis tyrimas.

„Selektyvus tyrimo objektų pasirinkimas, bandymas politizuoti kai kuriuos aspektus, pateikti populistiniai siūlymai varžantys spaudos laisvę arba dėl milijardų išieškojimo be teisinio pagrindo - labiau panašūs į prasidėjusią rinkimų kampaniją, negu į nuoseklų ir gilų parlamentinį tyrimą," - iš Seimo tribūnos pasisakė LSDP frakcijos vardu kalbėjusi Seimo narė Rasa Budbergytė.

Socialdemokratų frakcijos nariai prieštarauja išvadų punktui dėl visuomenės informavimo priemonių licencijavimo, kuris varžytų spaudos žodžio laisvę, žmonių teisę gauti informaciją, taip pat sudarytų prielaidas politinės valdžios institucijoms manipuliuoti žiniasklaida.                                              Išsamesnė informacija žiniasklaidai:
Irmina Frolova-Milašienė
el. paštas: irmina.milasiene@lrs.lt
tel. 8 600 07099


 
 
Bendrinti