Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-06-06 15:56:46

SUIMTAS, KAIP ĮTARIAMA, NEPILNAMETĖMS LYTINIUS ORGANUS DEMONSTRAVĘS VYRAS


Kaunas
2018-06-06

SUIMTAS, KAIP ĮTARIAMA, NEPILNAMETĖMS LYTINIUS ORGANUS DEMONSTRAVĘS VYRAS

Kauno apylinkės teismas vienam mėnesiui leido suimti 43 m. kaunietį A. U., kuris įtariamas tvirkinęs jaunesnes nei 16 m. mergaites. Teisėsaugininkai skaičiuoja, jog jų galėjo būti apie 40.

Teismas, taikydamas pačią griežčiausią kardomąją priemonę, motyvavo tuo, kad įtariamasis A. U. neturi pastovios gyvenamosios ar darbo vietos. „Buvo gauta duomenų, kad jei aukštesnės instancijos teismas įtariamąjjį A. U. nuteis realia laisvės atėmimo bausme už anksčiau padarytas analogiškas nusikalstamas veikas, jis, siekdamas išvengti bausmės, išvyks į Daniją", - rašoma teismo nutartyje.

Skirdamas suėmimą teismas taip pat atsižvelgė į tai, kad atliekant ikiteisnį tyrimą šioje byloje bus reikalinga apklausti nukentėjusiąsias. „Būdamas laisvėje įtariamasis gali daryti poveikį nepilnametėms nukentėjusiosioms - nevaržomai bendrauti telefonu ar versti jas neduoti parodymų", - pažymima nutartyje.

A. U. įtarimai pateikti dėl to, kad jis vieną ar daugiau kartų automobiliu „Volkswagen Golf" nusivežė jaunesnes negu 16 m. amžiaus mergaites į nuošalias vietas, esančias Kauno mieste ir rajone. Ten, kaip įtariama, jis joms šoko ir demonstavo savo apnuogintus lytinius organus. Tokiais savo veiksmais įtariamasis atliko seksualinio pobūdžio veiksmus, galėjusius sukelti nepilnamečių lytinį susijaudinimą, per ansktyvą susidomėjimą lytinėmis funkcijomis, nesveiką, iškreiptą santykių tarp lyčių įsivaizdavimą.

Šią nutartį per dvidešimt dienų galima skųsti Kauno apygardos teismui.

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Kontaktai žiniasklaidai
Vaida Bytautė
Kauno apylinkės teismo pirmininko
padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)
Tel. 8 37 466 200
Mob. tel. 8 645 14 033
El. p. vaida.bytaute@teismas.lt
http://kat.teismai.lt/lt/kauno-apylinkes-teismas.html
 
 
Bendrinti