Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-06-07 08:01:14

POLICIJOS DEPARTAMENTAS PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ 2018 m. birželio 7 d.

Viešosios tvarkos pažeidimai

Birželio 6 d. apie 21 val. 15 min. Prienų r., Jiezne, namo kieme, kilus muštynėms, iš matymo pažįstamas vyriškis, galimai kirviu, sužalojo vyrą (g. 1980 m.), kuris dėl kirstinės žaizdos rankos plaštakoje pervežtas į Kauno ligoninę.

Gaisrai

Birželio 5 d. 23 val. 15 min. Alytaus r., Dauguose, sodyboje, kilo gaisras, kurio metu sudegė ūkinis pastatas, šalia stovėjęs automobilis „VW Vento" (pagamintas 1995 m.) bei gyvenamojo namo stogas. Įtariamas padegimas. Nuostoliai nustatinėjami.

Kiti įvykiai

Birželio 6 d. apie 19 val. 30 min. į Vilniaus ligoninę iš Vilniaus r., Vairos k., namų, pristatytas ir dėl šautinės žaizdos burnoje paguldytas vyras (g. 1949 m.). Įvykio vietoje rastas savadarbis įtaisas su tūtele viduje, kuriuo, pirminiais duomenimis, vyras pats ir susižalojo.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Birželio 7 d. apie 0 val. 22 min. Vilniuje, Salininkų Sodų 9-oji g., į iškvietimą dėl kilusio gaisro važiavęs su įjungtais garso ir šviesos signalais Vilniaus APGV automobilis „Renault Midlum", vairuojamas Vilniaus APGV 2-osios komandos vyr. ugniagesio-gelbėtojo A. F. (g. 1980 m.), pravažiavo pro šalia kelio stovėjusią pėsčiąją (g. 1987 m.), kuri, pirminiais duomenimis, parkrito po automobilio galiniu ratu ir buvo mirtinai sužalota.

Valstybės tarnautojo papirkimas

Birželio 6 d. 10 val. 15 min. Pasvalio r., kelio Šiauliai - Pakruojis - Pasvalys 38-ame km, vyras (g. 1964 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (kelio ženklo „Stop", kuris pastatytas prieš geležinkelio pervažą, reikalavimo nesilaikymas), Šiaulių apskr. VPK Pakruojo r. PK Reagavimo skyriaus vyriausiesiems patruliams siūlė 100 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 2 d.

 

PASTABOS:

1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.

3. Visas suvestines rasite mūsų interneto svetainėje https://policija.lrv.lt/suvestines.

--

Pagarbiai

 

Policijos departamento Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 271 9724

El. p. spauda@policija.lt

www.policija.lt

www.facebook.com/Lietuvos.policija

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos

Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva

 
 
Bendrinti