Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-06-07 09:25:45

Lietuvių startuolis ORCA Alliance sprendžia vieną didžiausių kriptovaliutų rinkos problemų


Lietuvių startuolis ORCA Alliance sprendžia vieną didžiausių kriptovaliutų rinkos problemų

Birželio 11 d. lietuvių finansinių technologijų startuolis ORCA Alliance pristatys technologinį sprendimą, kuris leidžia greičiau nei per 1 minutę konvertuoti biržose laikomas kriptovaliutas ir jas persivesti į IBAN sąskaitą. Galimybė greitai pervesti skaitmenines monetas į mokėjimo sąskaitas išspręstų likvidumo problemas, kamuojančias kriptovaliutomis besinaudojančius ar jomis prekiaujančius asmenis.

Šiuo metu kriptovaliutų rinkoje nėra sprendimų, kurie leistų atlikti momentines operacijas tarp kripto biržų bei tradicinių valiutų. Didžioji dalis kripto biržų savo ekosistemose leidžia operuoti bei prekiauti keičiant vieną kriptovaliutą į kitą be galimybės konvertuoti į eurus.

„Kriptovaliutos yra labai dinamiškos. Per dieną vartotojo portfelio vertė biržoje gali pakisti 35%. Tačiau norint persivesti lėšas į mokėjimų sąskaitą asmeniniam naudojimui iškyla daugybė problemų - tai gali reikalauti kelių operacijų ir užtrukti kelias dienas. ORCA paruošė technologinį sprendimą leidžiantį tai atlikti greičiau nei per minutę. Būtent tai ketiname ir pademonstruoti", - teigia ORCA Alliance vadovas Natan Avidan.

Finansų rinkoje daug pokyčių. Priimta naujoji Europos mokėjimų direktyva (PSD2) siekia suteikti vartotojams daugiau informacijos ir pasirinkimo laisvės priimant su asmeniniais finansais susijusius sprendimus. Kelią besiskinanti atviroji bankininkystė bei kriptovaliutų bumas - transformuojančios tendencijos, prie kurių prisitaikyti reikės tiek vartotojams, tiek paslaugų teikėjams. ORCA Alliance projektas siekia susieti šias dvi rinkos naujoves ir sukurti visas finansines paslaugas apimančią paslaugų platformą.

ORCA Alliance technologinio sprendimo pristatymas įvyks birželio 11 dieną ISM Vadybos ir Ekonomikos universiteto Inovacijų bazėje ir bus transliuojamas gyvai startuolio Facebook ir Youtube paskyrose.

 
 
Bendrinti