Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-06-07 14:48:17

„Google“ programuotojų komanda atvyksta į Vilnių

10 Europos šalių ir 14 miestų. Tiek vietų šią vasarą aplankys „Google“ programuotojų komanda, kuri su savo spalvingu autobusu užsuks į universitetų miestelius ir technologijų parkus. Šių vizitų metu bus pristatomi įvairūs mokymai programuotojams ir startuoliams.

Kiekviename iš miestų „Google“ atstovai susitiks su programuotojais ir kitais technologijų entuziastais pasikalbėti apie jiems rūpimus dalykus bei išsiaiškinti, kokią paramą jie laiko pačia naudingiausia.

Savo ruožtu „Google“ komanda papasakos apie bendrovės paramą IT bendruomenėms visame pasaulyje, galimybes tapti šių bendruomenių dalimi ir ves seminarus tokiomis temomis kaip „Išmaniųjų daiktų kūrimas su Android Things“ ir „Mašinų mokymasis su TensorFlow“.

Į Vilnių, startuolių centrą „Vilnius Tech Park“, „Google“ programuotojų komanda užsuks birželio 8 d. Renginio pradžia 12 val.

Registruotis į renginį kviečiame čia.   

Renginyje ne tik sužinosite apie „Google“ paramą programuotojų bendruomenėms, bet ir apie kitas bendrovės iniciatyvas, pavyzdžiui, „Women Techmakers“ programą. Be to, galėsite užmegzti kontaktus su kitais IT bendruomenės nariais, užduoti rūpimus klausimus „Google“ ekspertams bei sudalyvauti „Action on Google“, „Google Cloud“ ir mašininio mokymosi dirbtuvėse.

Pasibaigus rimtoms diskusijoms ir seminarams dalyvių lauks gyva muzika ir žaidimai.

Daugiau informacijos apie „Google“ bendruomenės renginius rasite čia

 
 
Bendrinti