Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-06-07 16:51:31

STT: Nuteistos Kauno miesto poliklinikos Šančių padalinio gydytoja radiologė ir radiologijos technologė

 

 

Šiandien Kauno apylinkės teismas priėmė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo Kauno miesto poliklinikos Šančių padalinio (buvusi VšĮ "Kauno Šančių poliklinika”) gydytoją radiologę N. U. ir radiologijos technologę O. K. pripažino kaltomis klastojus dokumentus ir skyrė joms pinigines baudas: 1883 Eur ir 1506 Eur.

 

Šis ikiteisminis tyrimas buvo atskirtas iš didelės apimties tyrimo, šiuo metu nagrinėjamo Kauno apygardos teisme, kuriame buvęs UAB „Kauno vandenys" technikos direktorius V. V. kaltinamas kyšininkavimu, piktnaudžiavimu ir dokumentų klastojimu, taip pat teisiami dar 8 asmenys.

 

Poliklinikos darbuotojos nuteistos už tai, kad realiai neatlikusios pilietei I. V. rentgenologinio tyrimo, medicininiuose dokumentuose įrašė tikrovės neatitinkančius duomenis, neva toks tyrimas atliktas ir nustatyti sveikatos sutrikimai, suteikiantys teisę jai vykti į sanatoriją. Ikiteisminio tyrimo metu kaltinamosios neigė savo kaltę, taip pat neigė savo kaltę ir teismo proceso pradžioje. Vėliau teisiamosios savo kaltę pilnai pripažino ir prašėsi teismo atleidžiamos nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą. Teismas, įvertinęs aplinkybes, pasisakė, kad jų prisipažinimas nėra nuoširdus ir prašymus atmetė bei skyrė pinigines baudas.

 

Ikiteisminį tyrimą atliko STT Kauno valdybos pareigūnai, tyrimą kontroliavo ir kaltinimą teisme palaikė Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.
 
Bendrinti