Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-06-08 11:05:23

AB „Avia Solutions Group" pareiškimas

Birželio 8 d., 2018 // Pranešimas spaudai

 

Šiandien, 2018 m. birželio 8 d., AB „Avia Solutions Group" įmonės pateikė pareiškimus atsiimdamos apeliacinius skundus administracinėse bylose dėl valstybės institucijų sprendimų, kuriais užkirstas kelias naujo angaro statybai Vilniaus oro uoste, ir panaikinti NATO tiekėjo sertifikatai. 

 

Šį sprendimą priėmėme norėdami visas  savo pastangas nukreipti grupės globalios strategijos  vystymui - tapti viena didžiausių aviacijos paslaugų bendrovių pasaulyje.

 

Minimose bylose valstybės įstaigų pozicija grindžiama iš esmės įslaptinta medžiaga, kuri, deja, mums, kaip kitai bylos šaliai, yra teismo sprendimu neprieinama. Dėl šių konkrečių priežasčių objektyviai negalime efektyviai apginti savo pažeistų teisių, nes net nėra aišku nuo ko reikėtų gintis ir ką turėtume įrodinėti.  Esame visiškai įsitikinę savo teisumu ir skaidrumu, tačiau esant tokiai situacijai, toliau tęsti bylinėjimąsi esamomis sąlygomis nematome galimybių ir prasmės.

Šių teisminių ginčų nutraukimas neturės jokios įtakos mūsų veiklai ir rezultatams. Esame Lietuvoje gimusi ir visame pasaulyje dirbanti aviacijos paslaugų bendrovė. Savo dėmesį norime skirti tolesnei plėtrai Vakarų Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikose, Kinijoje bei kitose Azijos valstybėse.

Toliau kursime gerai apmokamas darbo vietas Lietuvoje  bei vykdysime Lietuvos ekonomikai naudingą veiklą eksportuodami Lietuvoje sukurtas paslaugas ir mūsų profesionalų kompetencijas.

 

 

Giedrius Karsokas

Korporatyvinių reikalų direktorius

 „Avia Solutions Group"

+370 631 00 959

media@aviasg.com

 

 

 


 

Apie „Avia Solutions Group":

 

„Avia Solutions Group" - didžiausia aviacijos paslaugų įmonių grupė Rytų Europoje, valdanti daugiau nei 30 dukterinių bendrovių visame pasaulyje. Įmonių grupės akcijos kotiruojamos Varšuvos vertybinių popierių biržoje.

 

Grupės būstinėje Lietuvoje ir atstovybėse JAV, Didžiojoje Britanijoje, Lenkijoje, Serbijoje, Estijoje, Rusijoje, Tailande ir Indonezijoje bei daugybėje kitų padalinių Europoje ir Azijoje dirba apie 3000 aviacijos ir kitų sričių specialistų.

 

Būdama tarp rinkos lyderių skirtinguose aviacijos segmentuose, „Avia Solutions Group" teikia orlaivių remonto, pilotų ir kitų aviacijos specialistų apmokymo, atrankos bei nuomos, antžeminio lėktuvų aptarnavimą ir kuro pylimo, verslo klasės čarterinių užsakomųjų skrydžių, oro uostų vystymo, aviacijos IT sprendimų, kelionių organizavimo ir kitas paslaugas. Grupė aptarnauja virš 1600 klientų nuo Amerikos iki Azijos, o jos metinė apyvarta viršija 300 milijonų eurų. 

 

Tiek pati bendrovė, tiek jos darbuotojai aktyviai remia ir prisideda prie skirtingų bendruomenių veiklos, įskaitant savanorystę ir paramą sporto, kultūros, aplinkosaugos, sveikatos ir kitų sričių organizacijoms bei grupėms.

 

Daugiau informacijos: www.aviasg.com, http://www.gediminasziemelis.com/

Bendraukime per:

Facebook: https://www.facebook.com/AviaSolutionsGroup/?fref=ts, https://www.facebook.com/gediminas.ziemelis?fref=ts

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/546882/

Twitter: https://twitter.com/AviaSG

 

 
 
Bendrinti