Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-06-09 11:49:23

POLICIJOS DEPARTAMENTO PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS

POLICIJOS DEPARTAMENTO PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS


2018 m. birželio 8 - 9 d.
PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ
 
Sveikatos sutrikdymai
Birželio 8 d. 22 val. 11 min. į Kauno ligoninę iš Jonavos r., Kalnėnų k., pristatytas ir dėl kirstinės žaizdos galvoje paguldytas mažametis (g. 2013 m.). Berniuko tėvas paaiškino, kad tą pačią dieną apie 20 val. 30 min. ant sūnaus užgriuvo darbinis-metalinis stalas. Aplinkybės aiškinamos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 3 d.
Svetimo turto pagrobimai
Birželio 8 d. apie 7 val. Kaune, Vieškeliuko g., namuose, moteris (g. 1979 m.) pastebėjo, kad galimai patekus per neužrakintas namo terasos duris, dingo dvi piniginės su pinigais, du auksiniai žiedai, keli komplektai auksinių auskarų, laikrodis bei pavogtas kieme stovėjęs automobilis „VW Golf" (pagamintas 2005 m.). Nuostolis - 10 370 eurų.
Eismo įvykiai
Birželio 8 d. apie 11 val. 30 min. Rokiškio r., Gindvilių k., kelyje Daugpilis-Rokiškis-Panevėžys 14-ame km, automobilis „Volvo FH-4X2T", vairuojamas vairuotojo (g. 1964 m.), partrenkė ir mirtinai sužalojo staiga į kelio važiuojamąją dalį išbėgusį vyrą (g. 1953 m.).
Birželio 8 d. 22 val. 40 min. Kauno r., kelio Pabaliai-Lauksvydai-Purviškiai 4-ame km, automobilis „Opel Zafira", vairuojamas neturinčio teisės vairuoti vairuotojo (g. 1967 m.), nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į griovio šlaitą. Eismo įvykio metu žuvo vairuotojas.
Gaisrai
Birželio 8 d. apie 16 val. Vilniuje, P. Širvio g., užgesinus gaisrą bute, rastas vyro (g. 1966 m.) lavonas be išorinių smurto žymių (įtariama, kad apsinuodijo smalkėmis). Gaisro priežastis nustatinėjama.
Rastas lavonas
Birželio 9 d. apie 9 val. Tauragėje, J. Tumo-Vaižganto g., namuose, rastas vyro (g. 1979 m.) lavonas sumuštu kūnu. Įtariamasis ieškomas.
Kiti įvykiai
Birželio 8 d. apie 17 val. 16 min. Kaune, V. Putvinskio g., besileidžiantis žemyn nukrito Žaliakalnio funikulierius, kurį valdė neblaivus (0,69 prom. alkoholio) mašinistas (g. 1957 m.). Įvykio metu nukentėjo trys mokinės, kurios dėl įvairių sužalojimų paguldytos į ligoninę, o nukentėjusiosios kitos penkios mokinės dėl rankų bei kojų sumušimų gydomos ambulatoriškai. Įvykio aplinkybės tiriamos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 2 d. 5 p.
Birželio 8 d. apie 23 val. 5 min. į Utenos ligoninę iš Utenos, Naujoji g., pristatytas ir dėl dviejų nutrauktų pirštų pervežtas bei paguldytas į Vilniaus ligoninę vyras (g. 1959 m.), kuris paaiškino, kad tą pačią dieną 22 val. 50 min. Utenoje, Naujojoje g., namo kieme, rankoje sprogo petarda.
Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais
Birželio 8 d. apie 10 val. 53 min. Vilniuje, Vakariniame aplinkkelyje, policijos pareigūnams atvykus į eismo įvykį bei aiškinantis įvykio aplinkybes, į stovintį su įjungtais švyturėliais Vilniaus apskr. VPK tarnybinį automobilį „VW Passat", atsitrenkė automobilis „Subaru Legacy" vairuojamas vairuotojo (g. 1959 m.). Eismo įvykio metu apgadintos abi transporto priemonės. Žmonės nenukentėjo.
Birželio 9 d. 1 val. 8 min. Kazlų Rūdoje, Vytauto g., NATO pajėgų pėstininkų kovos mašina „Stryker" , nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Eismo įvykio metu nukentėjo vienas NATO karys (JAV pilietis), kuris dėl dešinio klubo sumušimo pristatytas į ligoninę, kur suteikus med. pagalbą, išleistas gydytis ambulatoriškai.
Valstybės tarnautojo papirkimas
Birželio 8 d. apie 10 val. 45 min. Alytuje, Pramonės g., vyras (g. 1961 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (vairuodamas automobilį kalbėjosi telefonu), Alytaus apskr. VPK patruliams davė 20 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 4 d.
 
PASTABOS:
1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
 


 
 
Bendrinti