Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-06-10 12:18:58

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

POLICIJOS DEPARTAMENTO PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS
2018 m. birželio 9-10 d.
PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ
 
Nužudymai
Birželio 9 d. apie 8 val. 35 min. Tauragėje, J. Tumo-Vaižganto g., bute, rastas (g. 1968 m.) lavonas sumuštu kūnu. Įtariamasis (g. 2001 m.) buvo surastas ir uždarytas į areštinę.
Sveikatos sutrikdymai
Birželio 9 d. 21 val. 52 min. gautas pranešimas, kad Vilniuje, M. K. Čiurlionio g., Vingio parko prieigose, neblaivi moteris su vaiku. Nustatyta, kad neblaivi (1,98 prom.) moteris (g. 1978 m.) neišlaikė ant rankų savo sūnaus (g. 2017 m.), kuris, nukritęs ant grindinio, susižalojo galvą. Kūdikis dėl galvos sumušimo paguldytas į ligoninę. Motina uždaryta į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 3 d.
Gaisrai
Birželio 8 d. apie 11 val. 50 min. Kaune, Taikos pr., pastate, kilo gaisras, kurio metu apdegė pastato stogas ir fasado apdaila. Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas.
Birželio 9 d. apie 17 val. 25 min. Kauno r., Garliavoje, Vytauto g., apdegė negyvenamo namo išorinė siena. Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas.
Rasti žmonių lavonai
Birželio 9 d. apie 18 val. 10 min. Telšių r., Paežerės k., namuose, rastas vyro (g. 1960 m.) lavonas su kraujosruvomis veide ir kairės pusės juosmenyje
Kiti įvykiai
Birželio 9 d. apie 6 val. Kauno r., Šilelio k., namo kieme, neblaivus jaunuolis apgadino automobilius „BMW 520" (pagamintas 2012 m.), kuriam išdaužė stiklus, apgadino kėbulą bei saloną ir „BMW 320" (pagamintas 2014 m.), kuriam išdaužė stiklus ir apgadino kėbulą. Nuostolis - 10 000 eurų. Įtariamasis neblaivus (1,12 prom.) (g. 1989 m.) po apklausos paleistas.
Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais
Birželio 9 d. apie 18 val. 10 min. Elektrėnų sav., kelio Trakai-Vievis 14-ame km, automobilis „Renault Kongoo", vairuojamas vairuotojo (g. 1983 m.), sukant į kairę, susidūrė su ta pačia kryptimi važiavusiu ir lenkimo manevrą iš kairės pusės atliekančiu nuosavu motociklu „Suzuki SV 650 SK5", kurį vairavo ne tarnybos metu neuniformuotas Vilniaus apskr. VPK Viešosios tvarkos valdybos Mobilios kuopos 1-ojo būrio vyriausiasis patrulis V. O. (g. 1987 m.). Per eismo įvykį žuvo motociklo vairuotojas bei sužalotas automobilio „Renault" vairuotojas, kuris paguldytas į ligoninę.
Birželio 10 d. 1 val. 53 min. gautas pranešimas, kad Kalvarijoje, Dariaus ir Girėno g., konfliktuoja vyriškiai. Sulaikymo metu neblaivus asmuo policijos pareigūnus iškeikė necenzūriniais žodžiais, aktyviais veiksmais priešinosi Marijampolės apskr. VPK Reagavimo skyriaus pareigūnams, kurie suteikus med. pagalbą, gydomi ambulatoriškai. Įtariamasis galimai neblaivus (pasitikrinti blaivumą atsisakė) (g. 1975 m.) uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str.
Birželio 10 d. 00 val. 49 min. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Kareivių g., prie namo, vyksta muštynės. Sulaikymo metu asmuo pasipriešino policijos pareigūnams ir papurškė dujų Vilniaus apskr. VPK Patrulių rinktinės vyriausiajam patruliui į veidą. Pareigūnas dėl abiejų akių 1-ojo ir 2-ojo laipsnių cheminio nudegimo, suteikus med. pagalbą, gydomas ambulatoriškai (tarnybą tęsė toliau). Įtariamasis neblaivus (0,66 prom.) (g. 1992 m.) po apklausos paleistas.
Valstybės tarnautojo papirkimas
Birželio 9 d. apie 13 val. 30 min. Visagine, Taikos pr.-Veteranų g. sankryžoje, vairuotojas (g. 1980 m..), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (vairuodamas automobilį viršijo nustatytą leistiną greitį), Utenos apskr. VPK Visagino PK patruliams siūlė kyšį neįvardindamas sumos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 4 d.
 
PASTABOS:
1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
 

 
 
 
Bendrinti