Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-06-11 13:32:19

Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre gimė kūdikis

„Kiekviena nauja būtybė panaši į tas kometas, kurios tik kartą per amžius perkerta Žemės orbitą ir tik trumpam nubrėžia ties ja savo šviesų kelią“. (M. Andersenas Neksė)

2018 metų birželio 11-osios rytas Širvintų rajono pirminės sveikatos priežiūros centre buvo neįprastas, o išskirtinai jaudinantis ir džiugus.

Ryte, 9 valandą, pasigirdo pacientų ir personalo šurmulys – šeimos gydytojos Nijolės Opanovičienės  kabinete į pasaulį netikėtai nusprendė ateiti naujas žmogutis. Vizito pas šeimos gydytoją atvykusiai nėščiajai prasidėjo sąrėmiai. Kol atvyko iškviesta greitoji pagalba, pas gimdyvę atskubėjusi gydytoja akušerė ginekologė Genė Šiuškuvienė, talkinama šeimos gydytojos Nijolės Opanovičienės, akušerės Zitos Krupelienės, bendrosios praktikos slaugytojos Gražinos  Vyšniauskienės  ir slaugos administratorės Laimos Sadauskienės, sėkmingai  priėmė šį pasaulį išvysti suskubusį žmogutį. 4 kg sveriantį naujagimį čia pat apžiūrėjo, reikiamas paslaugas suteikė vaikų ligų gydytoja Vilma Lučiūnienė ir jau atvykę greitosios pagalbos medikai. 

Taigi, visas personalas susitelkė ir pasitiko naują Širvintų ir Lietuvos pilietį.

Išvydęs šį pasaulį, berniukas garsiai sušuko, ir koridoriuje laukiantys pacientai lengviau atsiduso – vieni šypsojosi, kitų akyse suspindo ašaros, bet visi buvo laimingi – gimė dar vienas žmogus. O specialiajam greitosios pagalbos ekipažui pasiimant gimdyvę ir naujagimį, pasigirdo plojimai ir sveikinimai – ir mamytei, ir jos sūneliui, ir medikų komandai.

VšĮ Širvintų rajono Pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė ir darbuotojai sveikina koleges su sėkminga misija – naujo žmogaus sutikimu, o mamytę – su sūnaus gimimu.

Tegul šio vaikučio gyvenimas būna įspūdingas, gražus, kūrybingas. Tegul jį visada lydi sėkmė, tegul bus jo kelias šviesus.

 

Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centro informacija
 
Bendrinti