Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-06-12 07:04:37

„Pažink pasaulį futbolo aikštėje" projektas suvienys daugiau kaip 300 dalyvių

 

2018-06-11

 

Birželio 14-16 dienomis Kaune vyks jau tradicija tapęs ir tryliktus metus iš eilės organizuojamas Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos (MaFA) projektas „Pažink pasaulį futbolo aikštėje".

 

Projektas, kurio vertybes apima pažintį, vienybę ir draugystę, yra LFF ilgalaikės masinio futbolo vystymo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus" dalis. Renginį sudaro futbolo turnyras ir turiningo laisvalaikio programa vaikų globos namų auklėtiniams.

 

Šiais metais renginys vyks Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos centre, o veikloje dalyvaus rekordinis komandų skaičius - net 36 iš 26 Lietuvos įstaigų. Iš viso laukiama daugiau, kaip 300 dalyvių.

 

Projekto metu dalyviai tris dienas gyvens futbolo akademijos manieže, atstovaus Pasaulio čempionate dalyvaujančias šalis, dalyvaus talentų vakare, viktorinose. Organizatoriai šventės dalyviams ir jų vadovams padovanos futbolo aprangas, komandoms - kamuolius bei turiningą laiką projekto metu. Dalyviai aplankys zoologijos sodą, pramogaus kino teatre, organizuos ekskursiją po Kauną.

 

„Jau ne kartą įsitikinome, kad futbolas nėra tik sporto šaka. Per futbolo prizmę vaikai gali mokytis apie pasaulį ir įvairias gyvenimo sritis, o šio renginio tikslas - leisti vaikams pajusti ne tik džiaugsmą žaidžiant futbolą, bet ir atradimus kitose sferose. Džiugu, kad šis projektas toliau sėkmingai gyvuoja ir to indikatorius - šiais metais užsiregistravęs rekordinis dalyvių skaičius", - sakė MaFA direktorius Ignas Marcinkevičius.

 

Projekte, kuriame varžosi įvairių šalių rinktines atstovaujančios įstaigos, daugiausiai kartų (9) triumfavo Alytaus vaikų globos namų auklėtiniai. Rekordininkai vaikų savo jėgas yra išbandę ir Pasaulio vaikų globos namų ir socializacijos centrų futbolo čempionate.

 

Tuo tarpu jau 10 kartą projekte dalyvausiančios Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namų komandos vadovas Šarūnas Piščikas sakė: „Auklėtiniai visus metus su nekantrumu laukia ir ruošiasi šiam projektui, nes tai puiki galimybė vaikams susirasti naujų draugų, su jais praleisti gerai laiką, ne tik futbolo aikštėje varžantis, bet ir būnant visiems kartu".

 

Pažink pasaulį futbolo aikštėje" projektas iš viso suvienijo daugiau kaip 3000 vaikų iš įvairių Lietuvos globos įstaigų ir šeimų.
 
Bendrinti