Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-06-12 15:35:55

Seimo TS-LKD frakcijos nario R. J. Dagio pranešimas

Seimo TS-LKD frakcijos nario R. J. Dagio pranešimas: „Pagal valdančiųjų pasiūlytą pensijų reformą, dabartinis pensininkas turėtų išgyventi iš 180 Eur"
 
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Rimantas Jonas Dagys, vertindamas valdančiosios daugumos pasiūlytą pensijų reformą, komentuoja, kad sumažinus kaupimą senatvės pensijai 2 proc. ir jos realistiškai nekompensuojant iš didelės vertės turto ir pajamų apmokestinimo, ateities pensininkai, vertinant pagal dabartinį vidutinį darbo užmokestį, turėtų išgyventi iš 180 eurų per mėnesį. Šie duomenys pateikti remiantis Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informacija.
„Turint omenyje senstančią visuomenę su dramatiškai mažėjančia dirbančiųjų dalimi, toks valdančiųjų pasiūlymas yra stipriai kritikuotinas. „Sodros" įmokų sumažinimas šiandien iš esmės naudingas tik darbdaviams, o ilgoje perspektyvoje pasmerkia gauti tokią senatvės pensiją, iš kurios niekas negalėtų išgyventi. Vargu ar sukūrus tokią neperspektyvią sistemą liks norinčiųjų mokėti socialinio draudimo mokesčius", - teigė Seimo narys R. J. Dagys.
 
Daugiau informacijos:
Seimo TS-LKD frakcijos narys
Rimantas Jonas Dagys
Tel. (8 5) 239 6688, el. p. Rimantas.Dagys@lrs.lt
 

 
 
Bendrinti