Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-06-14 07:30:53

Rinkimuose „Lietuvos verslo lyderiai" apdovanoti sėkmingai veiklą vystantys verslo atstovai

Aštuntus metus „Verslo žinių" kartu su banku „Luminor" rengiamuose rinkimuose „Lietuvos verslo lyderiai" apdovanoti sėkmingai veiklą vystantys verslo atstovai bei „Metų CEO 2018" - vadovas, sukūręs daugiausia vertės akcininkams, darbuotojams bei visuomenei.
Iškilmingame renginyje Nacionalinėje dailės galerijoje šalies verslo atstovai sveikino 8 nominacijų laureatus.
„Metų eksportuotoju" paskelbta UAB „Ruptela". Šiai nominacijai kandidatus pateikė VšĮ „Versli Lietuva", o duomenis apie įmones - Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI).

„Kai atlikome apklausą, kokie gi yra mūsų eksporto stabdžiai, tai paaiškėjo pagrindiniai du: žinių trūkumas ir kvalifikuotų darbtojų stoka. Visgi šiandien stebime tokį reiškinį, kuris įeis istoriją, nes pernai Lietuvos eksportas augo 17%. Augo ne tik eksportas, bet ir gamybinių pajėgumų išnaudojimas", - sėkmingą šalies eksporto ateitį piešia Daina Kleponė, VšĮ „Versli Lietuva" direktorė.
„Metų investuotoju" šįmet tapo UAB „Dovista" (pretendavo UAB „Continental" ir UAB „Freda"). Nominacijai kandidatus teikė „Investuok Lietuvoje".
„Atsakingu verslu" paskelbtas UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics". Įmones vertino ir rekomendacijas teikė sertifikuotos tvaraus verslo ekspertės Lina Šleinotaitė-Budrienė ir Valda Chošnau. Vertintos bendrovės: AB „Lietuvos draudimas", UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai", UAB „EPSO-G", AB „Ambergrid", AB „Telia Lietuva", UAB „Rimi Lietuva", UAB „Western Union".

„Tvarumas yra didžiausias rūpestis mūsų įmonėje", - atsiimdamas apdovanojimą užtikrintai sakė Algimantas Markauskas, įmonės vadovas.
„Metų darbdavys" - tai bendrovė 2017 - aisiais metais sukūrusi daugiausia darbo vietų. Šįmet juo tapo Danske Bank A/S Lietuvos filialas.

„Kiekvienas verslininkas žino, kad geras darbuotojas - aukso vertės. Tą žino ir įmonės regionuose, ir didmiesčiuose. Gegužės mėnesį į šalį atvyko 600 daugiau žmonių nei išvyko. Ir to nebūtų, jei ne darbdaviai", - pristatydamas nominaciją kalbėjo Virginijus Sinkevičius, ūkio ministras.
„Metų verslas" - tai verslas efektyviai ir tvariai kuriantis pridėtinę vertę bei ta verte pasidalinantis su darbuotojais. Nominacijai įmones išreitingavo profesinių paslaugų bendrovė EY. „Metų verslu" paskelbta UAB „Philip Morris Baltic".
„Jaunasis Metų CEO" - jaunas vadovas (-ė) (iki 35 m.) bent du metus vadovaujantis pelningai TOP 1000 įmonei. Nominacija atiteko Arūnui Saldai, AB „Eglės sanatorija" vadovui.
Šįmet daugiausia portalo vz.lt skaitytojų simpatijų ir „Metų vadovo" titulą pelnė Edvardas Liachovičius, UAB „Girteka Logistics" vadovas.
Aštuntuoju „Metų CEO" - vadovu sukūrusi daugiausia vertės akcininkams, darbuotojams ir visuomenei tapo Algirdas Juozapavičius, UAB „Šviesos konversija" vadovas.

„Nustebau išgirdęs savo pavardę, nes tikrai galvoju, kad nesu tikras vadovas. Aš kilęs iš akademinio mentaliteto žmonių, su lazeriais dirbu 25 metus. Aš ne vadovas, o komandos žmogus. Juk vienas lauke ne karys. Beje, mūsų kolektyvas yra labai jaunas. Vidutinis amžius yra apie 35 metus. Įmonėje dirba virš 200 darbuotojų. Apdovanojimas yra apie praeitį. O mūsų ateities tikslas - išlaikyti tvarią verslo plėtrą, o ne augti šuoliais", - kalbėjo Algirdas Juozapavičius, UAB „Šviesos konversija" vadovas.
Metų CEO titulą jau pelnė šie lyderiai:
"    2017 m. Petras Masiulis, UAB „Tele2" generalinis direktorius
"    2016 m. Janis Meikšanas, farmacijos UAB „Sicor Biotech" generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas
"    2015 m. Algimantas Markauskas, UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics" generalinis direktorius, viceprezidentas Baltijos regionui
"    2014 m. Raimundas Petrauskas, UAB „Schmitz Cargobull Baltic" generalinis direktorius
"    2013 m. Kęstutis Šerpytis, AB „Lietuvos draudimas" generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas
"    2012 m. prof. Vladas Algirdas Bumelis, tuometinis įmonės „Sicor Biotech" generalinis
direktorius, dabartinis biotechnologijų įmonės „Biotechpharma" valdybos pirmininkas
"    2011 m. Arūnas Šikšta, tuometinis telekomunikacijų AB „Teo LT" vadovas
 
 
 
 
P.S. Nuotraukos Vladimiro Ivanovo ir Juditos Grigelytės, UAB „Verslo žinios"
 
v
 




 
Bendrinti