Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-07-04 15:30:41

„Wizz Air“ toliau plečia savo orlaivių priežiūrą: atidarytas pirmasis techninės priežiūros centras Balkanų regione

„Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje bei viena iš sparčiausiai augančių aviakompanijų Europoje, atidarė naują orlaivių techninės priežiūros centrą. Šis ketvirtasis oro linijų bendrovės techninės priežiūros centras įsikūrė Sofijoje, Bulgarijoje, ir yra pirmasis Balkanų regione.

 

Bulgarijoje atidarytas modernus centras užtikrins aukštos kokybės standartinį aviakompanijos orlaivių aptarnavimą ir vietines galimybes „Airbus A320“ orlaivių techninei priežiūrai. Sofijos oro uoste įsikūrusiame centre per metus bus galima atlikti daugiau kaip 300 techninės priežiūros darbų. Taip pat centre yra įrengtos lakštinio metalo ir kombinuoto remonto dirbtuvės, kurių darbuotojai galės atlikti pagrindinius metalo remontus.

 

„Džiaugiamės pradėdami veiklą savo naujame pirmajame techninės priežiūros centre Balkanų regione. Tikime, kad ši mūsų aviakompanijos investicija dar labiau stiprina „Wizz Air“ įsipareigojimus visos Europos mastu“ , – sako „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Andras Rado.

 

„Wizz Air“ orlaivių laivynas dabar jau išaugo iki daugiau nei 100 orlaivių vos per 14 metų nuo veiklos pradžios, vidutiniškai per metus visoje Europoje plėsdamas savo tinklą 20 proc. Šiuo metu „Wizz Air“ tinklą sudaro 71 „Airbus A320“ ir 31 „Airbus A321“ modelio orlaivis, kas aviakompanijai leidžia valdyti vieną jauniausių laivynų Europoje – vidutiniškai vieno orlaivio amžius yra 4,6 metų. „Airbus“ A320 šeimos orlaivių modeliai naudojami vidutiniškai 13 val. per parą ir leidžia bendrovei mažinti vieneto sąnaudas bei tuo pat metu pateikti žemiausių sąnaudų kainą savo klientams.  

 

Lietuvoje bendrovė pradėjo veiklą prieš septynerius metus ir nuo to laiko nuolat investavo į savo augantį tinklą bei siekė, kad keleiviams būtų teikiamos galimybės keliauti žemomis kainomis. Šiuo metu „Wizz Air“, Tarptautiniame Vilniaus oro uoste turėdama bazę su keturiais orlaiviais ir 150 į klientus orientuotų įgulos narių, taip pat teikdama žemų sąnaudų skrydžių paslaugas iš Kauno ir Palangos, šiais metais iš viso pasiūlys 1,8 mln. sėdimų vietų Lietuvos maršrutais, t. y. 20 proc. daugiau nei pernai.

 

Iš trijų Lietuvos oro uostų aviakompanija šiuo metu siūlo 33 kryptis į 17 šalių, įskaitant naujausią bendrovės maršrutą iš Lietuvos į Maroko miestą Marakešą. Šie skrydžiai bus vykdomi iš Vilniaus oro uosto nuo spalio 29 d. du kartus per savaitę.

 

Tolesni „Wizz Air“ ateities augimo planai paremti įsipareigojimu užsakyti 266 naujausių technologijų orlaivius, šį užsakymą baigiant vykdyti iki 2026 m. pabaigos. Siekdama tapti viena iš penkių pagrindinių oro linijų bendrovių Europoje, „Wizz Air“ toliau stimuliuos mažai oro linijomis aptarnaujamas rinkas ir suteiks galimybę dar daugiau keleivių skraidyti žemomis kainomis.  

 

 

 
 
Bendrinti