Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-07-04 16:02:01

Seimo narės A. Armonaitės pranešimas:

Seimo narės A. Armonaitės pranešimas: parlamentarė kreipėsi į Viešųjų pirkimų tarnybą dėl Dainų šventės dalyvių maitinimo
 
Seimo narė liberalė Aušrinė Armonaitė kreipėsi į Viešųjų pirkimų tarnybą (VPT) prašydama išsiaiškinti ir įvertinti Dainų šventės dalyvių maitinimo paslaugų pirkimo aplinkybes ir skaidrumą.
,,Dainų šventės dalyvių liudijimai ir viešojoje erdvėje pasirodžiusi informacija apie tai, kaip yra organizuojamas kai kurių šventės dalyvių maitinimas, temdo tiek šventinę nuotaiką, tiek ir atskleidžia atsakingų institucijų požiūrį į šventės dalyvius. Higienos standartų neatitinkantis maitinimas ir maisto stygius primena sovietmečio dainų šventes, bet nebus toleruojamas 2018-aisiais, kai egzistuoja didelė paslaugų pasirinkimo įvairovė ir tam skiriami nemenki valstybės resursai", - kalbėjo A. Armonaitė.  
Tiesa, anot A. Armonaitės, ne visiems Dainų šventės dalyviams nepasisekė - kai kurie maisto tiekėjai gerai atliko savo darbą ir maitinimo paslaugas užtikrino sklandžiai.
Kreipimesi Seimo narė prašo VPT pateikti oficialią informaciją ir argumentus, kodėl šiuo metu aplaidžiai maitinimo paslaugas teikianti bendrovė, kuri anksčiau teismo buvo pripažinta padariusi nusikalstamas veikas, nebuvo įtraukta į Nepatikimų tiekėjų sąrašą.
Rašte taip pat prašoma atlikti išsamų tyrimą dėl sudarytų pirkimo sutarčių tarp Lietuvos nacionalinio kultūros centro bei VšĮ „Bruneros"  skaidrumo ir sąlygų įvykdymo, o nustačius atliktus pažeidimus imtis reikalingų priemonių žalai atlyginti.
 
Daugiau informacijos:
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio frakcijos seniūno pavaduotoja
Aušrinė Armonaitė
Mob. 8 621 12 548
El. p. ausrine.armonaite@lrs.lt
 

 
 
Bendrinti