Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-07-04 16:18:37

Lietuvos nacionalinis kultūros centras

Šiandien pasirodžius Vilniaus miesto mero pasisakymui socialinėje erdvėje apie tai, kaip šis neva gelbėja Dainų šventę, renginio organizuojančio Lietuvos nacionalinio kultūros centro vadovas Saulius Liausa dalijasi apmaudu dėl bendradarbiavimo su miesto ūkvedžiu stygiaus.
 
"Iš vienos pusės, tai, kaip sureagavo ir kokią pagalbą suorganizavo Vilniaus miesto savivaldybė, yra sveikintinas žingsnis, ir mes labai dėkojame visiems verslams, kurie į tai įsitraukė ir savanoriškai prisidės prie šventės kūrimo Vilniaus mieste. Visgi apmaudu, kad toje vietoje, kur turėtume bendradarbiauti, žongliruojama politine įtaka ir sukeliamas visuomenės pasipiktinimas tuo, kam mes, kaip organizatorius, turime labai aiškius apribojimus, ir, neabejoju, meras tai puikiai žino”, - teigia S. Liausa ir priduria, kad norintieji tiekti maistą gali sukontaktuoti su Dainų šventės atsakingais koordinatoriais tam, kad galima būtų operatyviai sudėlioti ir susiderinti papildomo maisto tiekimo planą.
 
Patikinama, kad jau vakar situacija buvo sukontroliuota, be esminių nesklandumų. Šiandien maisto užtenka, tiekimas vykdomas sklandžiai, ką parodė ir šios dienos pietūs, kurių metu maistas buvo tiektas didesniam dalyvių skaičiui nei ankstesnėmis šventės dienomis.
 
S. Liausos teigimu, meras asmeniškai nėra sudalyvavęs nei viename Dainų šventės organizatorių darbiniame posėdyje, jo nebuvo matyti ir žiniasklaidai organizuotuose renginiuose, kurių vien šiemet buvo mažiausiai keturi.
 
"Mes, kaip organizatorius, be abejo prisiimame visą atsakomybę, ir visom išgalėm stengiamės spręsti bet kokias kilusias situacijas, bet vis tiek labai apmaudu, kad Vilniaus miesto meras, nors ir buvo kviečiamas įsitraukti anksčiau, savo iniciatyvą parodė su mumis net nepasitaręs, neįsigilinęs į konkrečiai su maisto tiekimu susijusią situaciją.  Nereikia pamiršti, kad mes ne tik Vilniui, bet ir visai Lietuvai, visiems pasaulio lietuviams kuriame ir dovanojame šventę, todėl pajėgos ir galimybės padėti turėtų būti apjungiamos bendradarbiavimo principu.  Bent šioje vietoje mes tikėtumėmės iš mero nežaisti politinių žaidimų, o susėsti prie vieno stalo ir aptarti, ką galima nuveikti kartu visų labui”, - dėstė S. Liausa.
 
Dainų šventės organizatorius dar syk dėkoja verslo organizacijoms, kurios sutinka savanoriškai prisidėti tiekiant papildomą maistą ir kviečia tą daryti koordinuotai sukontaktavus su šventės vyriausiąja koordinatore Inga Kriščiūniene: 867818934
--
 
Pagarbiai
Eglė Ladigienė
Kultūros informacijos poskyris
 
Lietuvos nacionalinis kultūros centras
Barboros Radvilaitės g. 8,
01124 Vilnius, Lietuva / Lithuania
Tel.: (+3705) 261 4763, mob.: (+370 686) 69 377
El. p. egle.ladigiene@lnkc.lt
lnkc.lt, dainusvente.lt, Facebook paskyra

 
 
 
Bendrinti