Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-07-04 16:56:54

Seimo TS-LKD frakcijos pranešimas

Seimo TS-LKD frakcijos pranešimas: „Prezidentei įteiktas prašymas vetuoti sveikatos priežiūros įstaigų pertvarkos projektus"
 
Šiandien konstruktyvaus pokalbio su šalies Prezidente metu Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Antanas Matulas J. E. perdavė TS-LKD, Lietuvos socialdemokratų partijos, Liberalų sąjūdžio, „Tvarkos ir teisingumo", Mišrios Seimo narių grupės frakcijų prašymą vetuoti Lietuvos Respublikos sveikatos priežiūros įstaigų ir Sveikatos draudimo įstatymų pakeitimus, kuriame motyvuojami tiek įstatymų priėmimo procedūriniai pažeidimai, tiek ir tai, kad minėti įstatymai galimai prieštarauja atitinkamiems Konstitucijos straipsniams.
„Galiu pasidžiaugti, kad pokalbis Prezidentūroje dėl minėtų įstatymų projektų buvo dalykiškas ir konstruktyvus. Prezidentei priminėme, kad baigiantis pavasario Seimo plenarinei sesijai matėme nuolatinius valdančiosios daugumos bandymus pažeisti Seimo statuto normas, siekiant „buldozeriu stumti" įstatymų pakeitimus, taip pat ir dėl sveikatos priežiūros įstaigų, iš esmės keičiančių Lietuvos rajonų ligoninių tinklą ir ribojančių privačios medicinos veiklos apimtis. Todėl ir kreipėmės į šalies vadovę tikėdamiesi, kad ji įvertins minėtų įstatymų priėmimo teisėtumą, galimai pažeidžiant Seimo statutą, ir įstatymuose įtvirtinamas normas, galimai prieštaraujančias šalies Konstitucijai", -  pažymėjo vienas iš kreipimosi iniciatorių Seimo TS-LKD frakcijos narys Antanas Matulas.
 
Daugiau informacijos:
Seimo TS-LKD frakcijos
Viešųjų ryšių grupė
Tel. (8 5) 239 6506
El. p. tsfrakcija@lrs.lt
 
 
 
 
 
Bendrinti