Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-07-06 09:11:01

Premjeras: Lietuva buvo, yra ir bus kiekvieno lietuvio namai

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės diena. 

„Šių metų Valstybės diena – ypatinga. Tūkstančiai Lietuvos žmonių iš viso pasaulio sugrįžo namo švęsti Lietuvos šimtmečio ir pasidžiaugti didžiausiu mūsų Tautos kultūriniu palikimu – dainomis ir šokiais. Tai ypatingai šviesios dienos, leidžiančios pajusti gilius, mus visus jungiančius saitus. Per šimtą atkurtos Lietuvos metų nueitas nelengvas kelias. Visos Lietuvos šeimos patyrė daug skausmo ir tamsos akimirkų. Visgi mūsų niekas nepalaužė – atsilaikėme. Tūkstantmetė Lietuvos dvasios stiprybė vedė mus į priekį. Šiandien tiek Vilniuje, tiek visame plačiame pasaulyje galime išdidžiai švęsti Lietuvą“- sakoma premjero sveikinime. 

Pasak Vyriausybės vadovo, stiprėjančios visuomeninės iniciatyvos stiprina ir augina mūsų demokratiją bei skatina mus visus labai atsakingai pažvelgti į mūsų Tautos bei valstybės ateitį. Sugebėsime susitelkti bei visiems  mūsų žmonėms pasakyti: Lietuva buvo, yra ir bus kiekvieno lietuvio namai.

„Tegul Tautiška giesmė šįvakar pasklinda po visą pasaulį ir atranda savo vietą kiekvieno Lietuvos vaiko širdyje. Lietuva – mūsų visų laukiantys namai“, - sako premjeras. 

 
 
Bendrinti