Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-07-06 11:13:17

2018-07-05 Klaipėdos apskr. VPK įvykių suvestinė

 

 

2018-07-05 Klaipėdos m. PK gautas moters, gim. 1978 m., pareiškimas apie tai, kad 18 val. Klaipėdos m., Kuncų g., namo laiptinėje, pastebėjo, jog yra atidarytas 8-ojo aukšto bendrojo naudojimo balkono langas ir iš užrakinto balkono pavogtas dviratis. Žala - 360 eurų.

 

2018-07-05 gautas vyriškio pareiškimas apie tai, kad 18.45 val., atvykęs prie tvenkinio Plungės m., Paprūdžio g., pastebėjo, jog pavogta jam priklausanti valtis. Ji, du irklai bei du inkarai buvo prirakinti grandine prie žemėje įkalto kuolo, ties kuolu buvo uždėta spyna. Valties vertė – 300 eurų, irklų – 25 eurai, inkarų – 25 eurai.

 

2018-07-05, apie 13 val., Klaipėdos m. PK tyrėjai tarnybos metu Varnėnų gatvėje, prie Naujosios perkėlos, sustabdė „Mercedes Benz“. Vairuotojas, gim. 1969 m., į matuoklį „įpūtė“ 2.16 promilės. Jis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

 

2018-07-05, apie 20:20 val., Klaipėdos m., Laukininkų g., automobilių aikštelėje, esančioje prie picerijos, vyras, gim. 1981 m., pamatė kaip į automobilio „Volkswagen Passat“ vairuotojo vietą įsėdo akivaidžiai girtas vyriškis ir, pradėjęs šiuo automobiliu važiuoti, atsitrenkė į kelkraštį. Automobiliui ėmus važiuoti atbuline eiga, liudytojas prie automobilio pribėgo ir ištraukė variklio užvedimo raktelį. Nustatyta, kad automobilį vairavo 1979 m. gimęs vyras. Jam alkoholio matuokliu nustatytas 2,74 prom. girtumas. Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

 

2018-07-05 Klaipėdos m. PK gautas moters, gim. 1982 m., pareiškimas apie tai, kad tądien, 14:55 val., Liepojos g. Klaipėdoje, ligoninėje, jos darbo vietoje, sutrikdydamas viešąją tvarką bei rimtį, rodydamas nepagarbą aplinkiniams, atvežtas pacientas, atliekant pirminę apžiūrą, kumsčiu trenkė pareiškėjai į veido sritį, taip sukeldamas fizinį skausmą. Tokiais savo veiksmais pacientas, kaip vėliau nustatyta, gimęs 1954 m. (nustatytas ir 1.96 prom. neblaivumas), sutrikdė Priėmimo skyriaus darbą. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

 

Su pagarba

Jūratė Albrektienė

Klaipėdos apskr. VPK Komunikacijos gr.

Tel. 8-700 60998

 

 


Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui - informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it's attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.
 
Bendrinti