Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-07-06 12:32:57

Kaunietė pareigūnė: didžiuojuosi galėdama tarnauti Lietuvai, savo gimtinei

 

 

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

Vytauto pr. 91

LT-44238 Kaunas

Lietuva

Tel. (8 37) 30 35 23, mob. 8 670 92 029,

faks. (8 37) 20 98 09,

el. p. info@kaunas.policija.lt

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonas – (8 37) 30 30 50

 

2018-07-06

 

 

„Taip, aš esu laiminga ir didžiuojuosi būdama lietuvė. Didžiuojuosi mūsų istorija, himnu, vėliava. Valstybingumą prisiminti reikia ne tik švenčių metu, tą reikia puoselėti kasdien. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi galėdama tarnauti Lietuvai, savo gimtinei“, - po iškilmingos apdovanojimų ceremonijos, vykusios svetingumo komplekse „Monte Pacis“, kalbėjo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnė, rankose laikydama medalį.

Valstybės, Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos išvakarėse daugiau nei 60 pareigūnų buvo apdovanoti, daugiau nei 60 kartų skambėjo „Tėvynės labui!“. Kauno apskr. VPK viršininkas Darius Žukauskas, prieš įteikdamas padėkas ir apdovanojimus pareigūnams už nepriekaištingą tarnybą, dėkojo už jų darbą ir priminė: „tarnauti Lietuvai ir jos gyventojams yra ne tik garbė, bet ir didelė atsakomybė. Tegul mūsų sprendimai būna teisingi, o darbai – prasmingi. Lietuvos ateitį kuriame kartu.“

Visų šventės dalyvių, tiek pareigūnų, tiek juos pasveikinti atvykusių artimųjų dėmesį prikaustė vos pradėję sklisti altų garsai. Improvizuotais muzikiniais kūriniais ir nuostabiomis melodijomis šventę pripildė Gertrūdos Beinarytės Krunglevičienės ir Laimio Krunglevičiaus altų duetas „DuoViola“. Sutuoktiniai, griežiantys altais ne tik duete, bet ir Kauno miesto simfoniniame orkestre, taip pat sveikino pareigūnus bei džiaugėsi kartu sutikdami Valstybės dieną. Šventinių apdovanojimų metu džiazo melodijas dovanojo jaunieji VDU Muzikos akademijos ir Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos atstovai Austėja Marija Kimbartaitė ir Simas Šavenis.

Kauno apskrities policijos pareigūnai linki gyventojams saugiai ir prasmingai paminėti Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną.

 

      

Kauno apskr. VPK informacija

 
 
Bendrinti