Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-07-06 12:40:23

E. Vėlyvis pradėjo brangiausio lietuviško šou filmavimą

Pranešimas žiniasklaidai

2018 07 06

 

 

 

Sukūręs kultiniu tapusią „Zero” filmų trilogiją, režisierius Emilis Vėlyvis šią savaitę pradėjo „Zero Live Show” epizodų filmavimus. Spalį didžiųjų Lietuvos miestų arenose įvyksiančio šou formulė - vientisa siužetinė linija, gyvi atlikėjų ir aktorių pasirodymai, sujungti su iš anksto nufilmuotais intarpais, ir visa tai apjungs geriausi visų laikų lietuviški ir pasauliniai muzikos hitai. Šou režisierius tai vadina didžiausia šio rudens pramogine bomba.

 

Pasak kūrybinės komandos, „Zero Live Show” - koncerto, kino, teatro, šokio ir juodojo humoro sprogstamasis mišinys. Organizatorių teigimu, tai bus brangiausias kada nors sukurtas lietuviškas šou,  kuriame šėls visi, nes nusėdėti vietoje bus neįmanoma.

 

„Šių epizodų filmavimas pagal darbo sudėtingumą ir preciziškumą nesiskiria  nuo filmo kūrimo - čia net dominuoja visiems pažįstami „Zero” aktoriai. Epizodus filmuojame žaliame fone, ir ši medžiaga netrukus guls ant postprodukcijos stalo. Ją montuosime kartu su archyvine kronika - todėl galiu pažadėti, kad šio šou žiūrovai patirs savotišką kelionę laiku”, - sako Emilis Vėlyvis.

 

„Ir tas pasakymas, kad čia bus rudens pramogų bomba, neturi jokios perkeltinės prasmės - scenoje mes turėsime tanką, tikrą tanką”, - papildo režisierius.

 

Kelias dienas ir naktis trunkančiuose filmavimuose dalyvauja gerai kino žiūrovams pažįstami aktoriai, tokie kaip Inga Jankauskaitė, Ramūnas Rudokas, Mindaugas Papinigis, Ainis Storpirštis, Andrius Žiurauskas ir kiti. Atlikėjui ir architektui Algirdui Kaušpėdui teko ypatingai sunki užduotis - šokti specialiai jam sukurtais judesiais, Gytis Ivanauskas savo įkūnijamą atlikėją Lolitą Zero nukėlė į niūriuosius 90-uosius, į tikrą daktarų gaujos vakarėlį. Savo vaidmenis gavo ir Radistai.

 

Nors darbas užtrunka iki paryčių, filmavimo aikštelėje netyla juokas, aktoriai ir komanda mėgaujasi procesu, o žiūrovai šį reginį išvys jau rudenį.

 

Spalio 11 d. „Zero Live Show” startuos Vilniuje „Siemens arenoje”, spalio 19 d. - Klaipėdoje „Švyturio arenoje”, spalio 26 d. - Panevėžyje „Cido arenoje”, ir spalio 31 d. Kaune „Žalgirio arenoje”. Renginio bilietų partneris - „Tiketa”.

 

Emilis Vėlyvis Lietuvoje sukūrė keturis pilnametražius filmus: „Zero", „Zero II", „Zero 3” ir „Redirected / Už Lietuvą!". Visi šie filmai Lietuvoje susilaukė milžiniško žiūrovų dėmesio.

 

Visa informacija apie naująjį E. Vėlyvio kūrinį jo Facebook puslapyje: www.facebook.com/zero3emilisvelyvis/.   

 

 

Kontaktai:

Daiva Jovaišienė

daiva@emilisvelyvis.com

+370 698 89989

 
 
Bendrinti