Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-07-06 12:50:57

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

 

POLICIJOS DEPARTAMENTO PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS

2018 m. liepos 5 -6 d.

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

 

Sveikatos sutrikdymai

Liepos 5 d. gautas Vilniaus ligoninės pranešimas, kad liepos 4 d. į ligoninę pristatytas ir dėl daugybinių kūno sužalojimų paguldytas vyras (g. 1971 m.). Pirminiais duomenimis, liepos 1 d. apie 22 val. Vilniuje, Raugyklos g., bute, jį sumušė motinos sugyventinis.

Liepos 5 d. 21 val. 30 min. Jurbarko r., Vadžgirio mstl., prie namo, vyras (g. 1971 m.) sumušė mažametį (g. 2007 m.), kuris dėl veido ir pilvo sumušimų paguldytas į ligoninę stebėti. Įtariamasis ieškomas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 3 d.

Liepos 6 d. apie 00 val. 59 min. Mažeikiuose, Ventos g., keli asmenys peiliu sužalojo vyrą (g. 1977 m.), kuris dėl durtinių žaizdų pilve ir nugaroje paguldytas į ligonę.

Išžaginimai

Liepos 3 d. apie 4 val. 10 min. Kaune, Kleboniškio miške, vyriškis sumušė ir išžagino nepilnametę (g. 2001 m.). Įtariamasis (g. 1999 m.) uždarytas į areštinę.

Viešosios tvarkos pažeidimai

Liepos 5 d. apie 22 val. 22 min. gautas JAV piliečio (g. 1982 m.) pareiškimas, kad tą pačią dieną apie 14 val. 45 min. Vilniuje, J. I. Kraševskio g., parke, vyriškis, galimai demonstravo lytinius organus, jo mažamečių (g. 2008 m. ir 2010 m.) dukrų akivaizdoje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str.

Svetimo turto pagrobimai

Liepos 5 d. apie 11 val. 30 min. pastebėta, kad Utenos r., Užpalių mstl., iš ūkinio pastato, sulaužius pakabinamą spyną, pavogtas traktorius žolei pjauti, trimeris, statybos įrankiai bei kiti namų apyvokos reikmenys. Nuostolis - 10 585 eurai.

Liepos 5 d. apie 13 val. pastebėta, kad Kauno r., Karmėlavos II k., iš namo kiemo, pavogtas automobilis „Mercedes Benz ML280", pagamintas 2006 m. Nuostolis - 10 000 eurų.

Nelaimingi atsitikimai

Liepos 5 d. apie 10 val. 35 min. Vilniuje, Birželio 23-iosios g., statybvietėje, atliekant pastolių išmontavimo darbus, iš 8 aukšto nukrito darbuotojas (g. 1999 m.), kuris įvykio vietoje mirė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 176 str. 1 d.

Kiti įvykiai

Liepos 5 d. 22 val. 33 min. į Vilniaus ligoninę iš Anykščių r., Pasmodų k., pristatytas ir dėl daugybinių dešinės blauzdos ir tos pačios pusės kulno žaizdų paguldytas mažametis (g. 2013 m.), kuris tą pačią dieną, apie 19 val., Anykščių r., Pasmodų k., pargriuvęs pakliuvo po važiuojančiu žoliapjovės traktoriuku, kurį vairavo nukentėjusiojo mama. Aplinkybės aiškinamos.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Liepos 5 d. apie 22 val. 20 min. Vilniuje, Tyzenhauzų g., trys neblaivūs vyriškiai iš pneumatinio pistoleto apšaudė VŠĮ „Vilniaus gimdymo namai" skyriaus palatos lango stiklo paketą (stikle rastos skylutės). Įtariamieji neuniformuoti ne tarnybos metu neblaivūs Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono kariai (1,76 prom. alkoholio) J. M. (g. 1992 m.) ir (2.04 prom. alkoholio) S. M. (g. 1992 m.) bei (1,78 prom. alkoholio) S. M. (g. 1992 m.) uždaryti į areštinę. Pas sulaikytuosius rastas ir paimtas pneumatinis pistoletas „SWISS+ARMS". Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str.

Liepos 6 d. apie 1 val. 23 min. Šiauliuose, Vilniaus g., prie baro, vyriškis kumščiu sudavė baro apsaugos darbuotojui (g. 1990 m.) į veidą. Nukentėjusysis dėl veido sumušimo pristatytas į ligoninę, kur suteikus med. pagalbą, išleistas gydytis ambulatoriškai. Įtariamasis ne tarnybos metu neuniformuotas neblaivus (1,5 prom. alkoholio) Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Ginkluotės ir technikos remonto depo karininkas E. F. (g. 1992 m.) uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteismini styrimas pagal LR BK 284 str.

PASTABOS:

1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.

 

________________________________________

Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui - informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it's attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.
 
Bendrinti