Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-07-09 14:46:40

Prezidentė priėmė teisėjų priesaikas


Prezidentė priėmė teisėjų priesaikas
2018-07-09    

Pirmadienis, liepos 9 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą dėl septynių apylinkių teismų teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas.

Šalies vadovė pabrėžė, kad teisė vykdyti teisingumą valstybės vardu yra atsakinga misija ir itin didelio pasitikėjimo ženklas. Todėl šiandien išsakyti priesaikos žodžiai garbingai ir sąžiningai vykdyti teisingumą turi būti įprasminti kasdieniame teisėjo darbe. Tai - kiekvieno teisėjo įsipareigojimas Lietuvai ir jos žmonėms.

Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėjomis paskirtos Brigita Palubinskienė, Agnė Surblienė ir Edita Vitonė; Kauno apylinkės teismo Kaišiadorių rūmų teisėja - Jurgita Jasinskaitė; Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmų teisėjais paskirti Rita Dirkė ir Marius Jankauskas, Panevėžio apylinkės teismo Biržų rūmų teisėju - Vaidas Steckys.

Visiems naujai prisiekusiems teisėjams Prezidentė palinkėjo būti nepriklausomiems, atliekant savo darbą vadovautis ne tik įstatymu, bet ir sąžine, vykdant teisingumą tarnauti žmogui ir valstybei.
Prezidentės spaudos tarnyba
 
 
Bendrinti