Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-07-10 11:10:24

TS-LKD kviečia į vasaros sąskrydį: pabendrauti, padiskutuoti, pabūti drauge

Pranešimas spaudai
2018 m. liepos 10 d.

TS-LKD kviečia į vasaros sąskrydį: pabendrauti, padiskutuoti, pabūti drauge

Šį šeštadienį, liepos 14 d., Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) gausi bendruomenė kartu su bendražygiais, draugais ir svečiais rinksis į vasaros sąskrydį „Harmony Park", Prienų rajone. Šis sąskrydis skiriamas susikaupimui prieš pradedant kitų metų net trejų rinkimų kampanijų maratoną. Todėl be tradicinių sporto žaidynių, koncerto ir diskotekos, numatytos diskusijos su partijos pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu, kaip sustiprinti Europos, taip pat ir Lietuvos atsparumą nedraugiškų valstybių hibridinėms grėsmėms, ypač - rinkiminių kampanijų metu, apie kurių tvarkas ir metodikas bus diskutuojama atskirose grupėse.
„Esame gausi ir draugiška bendruomenė, todėl suprantama, kad tradiciškai rinksimės į vasaros sąskrydį, kad galėtume pabendrauti neformalioje aplinkoje, pabūti bendraminčių rate kartu su draugais ir šeimomis. Neapsieisime be diskusijų, kadangi atlaikėme gana sudėtingą politinį laikotarpį, o ateinančiais metais laukia net treji rinkimai, - sakė TS-LKD partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis. -  Po vasaros sugrįšime į aktyvų politinį sezoną, kuriame mūsų partijos lauks tiek kandidatų į didžiųjų miestų merus atviri pirminiai rinkimai, tiek dešiniųjų remiamo kandidato į šalies Prezidentus taip pat atvira atranka. Nacionalinės politikos lauks biudžeto formavimo išbandymai. Vasaros sąskrydis - puiki proga ateinančius iššūkius ir naują kryptį, kurią siūlysime Lietuvai, aptarti artimų bendražygių, su kuriais kilsime į laukiančias kovas, rate".
Pasak G. Landsbergio, rudenį laukia darbingas politinis sezonas, kadangi reikės stengtis taisyti valdančiųjų padarytas klaidas arba bandyti užkirsti kelią planuojamiems įstatymų pakeitimams, valstybę stumiantiems į gilią stagnaciją.
Aiškią patriotinę ideologinę liniją puoselėjančioje partijoje bus diskutuojama apie A. Ramanausko-Vanago palaikų atradimo aplinkybes, o besirūpinantiems valstybės sektoriaus ateitimi vyks diskusija apie valstybės valdymo politikos perspektyvas. Sekmadienio rytą numatytos šv. Mišios Prienų Kristaus Apsireiškimo bažnyčioje.
Kol suaugusieji dalyvaus dalykinėse diskusijose, jų šeimų nariams numatytos edukacinės programos, spektakliai, atrakcionai. Šventės organizatoriai tikisi, kad šis savaitgalis bus turininga pramoga visiems TS-LKD bendruomenės šeimų nariams.
Sąskrydžio programa pridedama.

Seimo TS-LKD frakcijos
Viešųjų ryšių grupė
Tel. (8 5) 2396506
tsfrakcija@lrs.lt 
 
Bendrinti