Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-07-11 09:25:52

L. Kasčiūnas išrinktas ESBO parlamentinės asamblėjos Europos liaudies partijos viceprezidentu

Pranešimas spaudai

2018 m. liepos 11 d.

 

Berlyne vykusios Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) Parlamentinės Asamblėjos metu, didžiausios centro dešiniosios politinės grupės, Europos liaudies partijos, viceprezidentu buvo išrinktas Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Laurynas Kasčiūnas.

ESBO Parlamentinėje Asamblėjoje veikiančios Europos liaudies partijos prezidentė Margaretha Cederfeld iš Švedijos Moderatų partijos įvertino L. Kasčiūno ir Lietuvos delegacijos darbą, nuolat akcentuojant Ukrainos ir Gruzijos teritorinio vientisumo klausimus, atskleidžiant naujus informacinio ir kibernetinio saugumo aspektus bei siekį, kad šie bei kiti su Europos saugumu susiję klausimai liktų tarptautinėje darbotvarkėje.

„Lietuvos atstovų įsitraukimas į tarptautinių organizacijų pozicijas stiprina Lietuvos balsą tarptautinėje arenoje. Mums taip pat pavyko sutelkti pakankamai kitų ESBO valstybių parlamentarų balsų, kad mūsų delegacijos rezoliucija „Dėl karo propagandos ir neapykantos kurstymo ESBO erdvėje" būtų priimta. Šioje rezoliucijoje pabrėžiama, kad kiekviena valstybė narė privalo nekurstyti propagandos židinių bei stiprinti atsparumą propagandai, vengti finansuoti propagandą, nenaudoti valstybinių žiniasklaidos priemonių propagandos sklaidai, didinti visuomenės raštingumą žiniasklaidos srityje, skatinant žiniasklaidos nepriklausomumą ir tiriamąją žurnalistiką. Džiaugiuosi mūsų delegacijos sėkme šioje Asamblėjoje", - komentavo L. Kasčiūnas.

Europos liaudies partija - tai didžiausia platų ideologinį spektrą (nuo politinės dešinės iki centro dešinės) apimanti ESBO parlamentinėje asamblėjoje veikianti politinė grupė, kuri vienija visas Europos liaudies partijai priklausančias politines jėgas, tiek ir kitus bendraminčius.

 

Daugiau informacijos:

Lietuvos Respublikos Seimo narys

Laurynas Kasčiūnas

Mob. (8 659) 00 088

El. p. Laurynas.Kasciunas@lrs.lt

 

 
 
Bendrinti