Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-07-11 16:09:19

JAUNUOLIUI IŠ ŽIEŽMARIŲ - JAU ŠEŠTAS NUOSPRENDIS


JAUNUOLIUI IŠ ŽIEŽMARIŲ - JAU ŠEŠTAS NUOSPRENDIS
2018-07-11
 
Kauno apylinkės teismo Kaišiadorių rūmuose paskelbtas nuosprendis 21-erių Žiežmarių gyventojui M. K. N, kuris buvo kaltinamas smurtavęs prieš savo motiną. Šeštą kartą prieš teismą stojusiam jaunuoliui skirta galutinė su ankstesniais nuosprendžiais subendrinta 1 m. 11 mėn. laisvės atėmimo bausmė bei 376 eurų dydžio bauda.
 
„Išnagrinėjus bylą matyti, kad M. K. N. daromi nusikaltimai nuolat sunkėja, jų mastai vis didėja. Nors teismų skiriamos bausmės griežtėjo, tačiau tai nesustabdė kaltinamojo nuo naujų nusikaltimų darymo, todėl manytina, kad bausmės tikslai gali būti pasiekti tik paskyrus realią laisvės atėmimo bausmę", - sakė bylą išnagrinėjęs Kauno apylinkės teismo Kaišiadorių rūmų teisėjas Arūnas Purvainis.
 
Byloje buvo nustatyta, kad M. K. N. 2018 m. kovo 27 d. namuose, esančiuose Žiežmariuose, Kėdainių r., tyčia panaudojo fizinį smurtą prieš savo motiną. Jis sudavė motinai į įvairias kūno vietas, dėl kurių jai buvo nežymiai sutrikdyta sveikata.
 
Nors M. K. N. neprisipažino padaręs nusikaltimą, tačiau jo kaltė įrodyta byloje surinktais rašytiniais įrodymais, liudytojų bei nukentėjusiosios parodymais.
 
Ne pirmą kartą sūnaus sumušta moteris teisme pasakojo, kad jai grįžusiai iš darbo sūnus pradėjo priekaištauti, jog ji, iškviesta į teismą jo atžvilgiu nagrinėjamoje byloje, prie žurnalistų blogai elgėsi, o tai, anot kaltinamojo, gali atsiliepti jo reputacijai. M. K. N. motinai pasakė, kad už tai ji turi atsakyti ir ėmė ją mušti.
 
Po šių įvykių M. K. N. buvo įpareigotas gyventi skyriumi nuo nukentėjusiosios. Taip pat jam buvo paskirta dar viena kardomoji priemonė - rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Teismo nuomone, šios priemonės iki nuosprendžio įsiteisėjimo užtikrins nukentėjusiosios interesų apsaugą.
 
M. K. N. anksčiau buvo teistas už turto sugadinimą ir sunaikinimą, žiaurų elgesį su gyvūnais, sukčiavimą, valstybės tarnautojo ar viešojo administravimo funkcijas atliekančio asmens vardo pasisavinimą, dokumentų suklastojimą ir disponavimą suklastotu dokumentu.
 
Teismo paskirtą baudą M. K. N. į valstybės biudžetą turės sumokėti per penkis mėnesius nuo nuosprendžio įsiteisėjimo dienos. Laiku nesumokėjus baudos, ji bus išieškoma priverstinai.
 
Šis nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Kauno apygardos teismui.
 
Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.
 
Pagarbiai
 
Vaida Bytautė
Kauno apylinkės teismo pirmininko
padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)
 
 
Laisvės al. 103, 44291 Kaunas
Tel. (8 37) 466 200
Mob. 8 645 14033
Faks. (8 37) 424 743,
https://kauno.teismai.lt
Sekite mus www.facebook.com/LietuvosTeismai
 
Šiame laiške pateikiama informacija adresuota asmeniškai tiesioginiam jos gavėjui. Jei šį laišką
gavote per klaidą, prašom nedelsiant jį grąžinti, ištrinti ir apie klaidą pranešti siuntėjui.

Prieš spausdindami šį laišką pagalvokite apie tūkstančius išsaugotų medžių
 
 

 
 
Bendrinti