Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-07-12 09:22:32

Alytaus AVPK įvykių suvestinė

2018-07-11

Pradėti ikiteisminiai tyrimai

 

Liepos 11 d. apie 21 val. Alytuje, Lelijų g., namuose, vyras (g. 1978 m.) smurtavo prieš motiną (g. 1948 m.). Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Liepos 11 d. apie 22 val. 30 min. Varėnos r., Pamusių k., sodybos kieme, neblaivus (2.18 prom.) vyras (g. 1971 m.) smurtavo prieš sugyventinę (g. 1983 m.). Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į ilgalaikio sulaikymo kamerą.

 

Pastabos

1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.

 

--
 

Pagarbiai

Kristina Janulevičienė
Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Komunikacijos grupės vyriausioji specialistė

Tel. 8 700  65 613
Mob. 8 671  78 890
El. p. kristina.januleviciene@policija.lt

www.policija.lrv.lt
www.facebook.com/Lietuvos.policija

Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
Jotvingių g. 8, 62116 Alytus, Lietuva

 

 


Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui - informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it's attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.
 
Bendrinti