Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-08-09 08:54:31

Vilniaus AVPK įvykių ir nusikaltimų suvestinė

 

 

Nuo liepos 3 d. 9.30 val. iki rugpjūčio 8 d. 3.00 val., išdaužus buto Vilniuje, Savanorių pr. langą, iš buto pavogta 76 780 eurų.

Rugpjūčio 8 d. apie 21.30 val. Vilniuje, Belmonto g., viešoje vietoje prie upės, kilus konfliktui tarp nepažįstamų asmenų, A. J., gimęs 1959 m., būdamas neblaivus pagrasino į ginklą panašiu daiktu 1998 m. gimusiai L. K., tuo kitų asmenų akivaizdoje demonstruodamas nepagarbą aplinkiniams ir trikdydamas visuomenės rimtį ir tvarką. Įvykio vietoje rastas ir paimtas pneumatinis šautuvas „Gamo“. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Rugpjūčio 8 d. apie 15 val. 10 min. Vilniuje, Metalo g., sulaikytas vyras (g. 1979 m.), pas kurį rasta ir paimta vienuolika folijos lankstinukų su šviesios spalvos milteliais (įtariama, kad tai narkotinės medžiagos). Sulaikytasis uždarytas į areštinę.

Rugpjūčio 8 d. apie 10 val. 35 min. Vilniuje, Karaliaučiaus g., namo rūsyje, rastas moteriškos lyties naujagimio lavonas.

Rugpjūčio 8 d. apie 23.34 val., Vilniuje, Justiniškių g., 105, R. Š., gimęs 1997 m., kuriam vėliau buvo nustatytas 1.62 prom. girtumo laipsnis, staigiai išbėgo į važiuojamąją kelio dalį degant raudonam šviesoforo signalui ir buvo partrenktas automobilio Volvo S40. Ligoninėje nustačius galvos žaizdą, dešinio kelio nubrozdinimą, išleistas gydytis ambulatoriškai.

 

 

Pagarbiai

Komunikacijos poskyris

Tel.: (8 5) 271 6162; (8 5) 271 6155
El. p. vilniausvpk.vos.vrp@policija.lt

Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
Birželio 23-iosios g. 16, LT-03602 Vilnius, Lietuva

 

 

 


Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui - informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it's attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.
 
Bendrinti