Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-08-09 12:27:30

Migracijos valdyboje pradėjo veikti naujoji eilių valdymo sistema

 

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdyboje nuo vakarykštės popietės pradėtas naudoti naujasis eilių valdymo terminalas.

Ankstesnis, Migracijos valdyboje sumontuotas dar prieš 10 metų, sugedo antroje liepos mėnesio pusėje ir interesantai beveik tris savaites buvo aptarnaujami tik „gyvąja eile“ (malonu, kad dėl to nebuvo gauta nė vieno nusiskundimo).

Siekiant kuo veiksmingiau išspręsti kilusią problemą, buvo priimtas optimaliausias sprendimas - įsigyti naują įrenginį su nauja programine įranga.

Dabar į Migracijos valdybą atvykę gyventojai vėl aptarnaujami įprasta tvarka. Dėkojame už kantrybę ir supratimą.

 

 

Pagarbiai

Komunikacijos poskyris

Tel.: (8 5) 271 6162; (8 5) 271 6155
El. p. vilniausvpk.vos.vrp@policija.lt

Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
Birželio 23-iosios g. 16, LT-03602 Vilnius, Lietuva

 

 

 

 


Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui - informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it's attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.
 
Bendrinti