Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-08-09 20:45:10

Šiaulių naktų" kūrybinė grupė...

Šiaulių naktų" kūrybinė grupė su didžiausiu džiaugsmu pagaliau gali paskelbti oficialiai. Savo rėmėjams, bičiuliams menininkams, draugams, organizatoriams skirtame vakare Rugpjūčio 20 d. 21 val. koncertuos Naujų Idėjų Kamerinis Orkestras (NIKO).

Kas žino jų atliekamą muziką ir koncertus, tam neturėtų kelti nuostabos, kad kolektyvas pasirodo netikėčiausiose vietose. Todėl ir „Šiaulių naktyse" jų muzika suskambės visiškai klasikinei muzikai neįprastoje erdvėje - buvusio fabriko „Elnias" patalpose, trečiame aukšte.

Kūrybinė naktų grupė sutiko muzikantus, kai jie neseniai koncertavo Vytauto Sondeckio sodybos klėtyje. Tuomet ir gimė idėja pakviesti kolektyvą pasirodyti „Šiaulių naktyse". Todėl nepaprastai džiugu, kad renginio rėmėjų ir bičiulių dėka šis koncertas tapo įmanomu.

Naujų Idėjų Kamerinis Orkestras puikiai žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Kolektyvas yra pasirodęs didžiausiose pasaulio ir Lietuvos scenose. Birželio pabaigoje, liepos pradžioje turavo Prancūzijoje. Po to sekė koncertai Vilniaus Valdovų Rūmuose bei Vilniaus Midsummer festivalyje.

„Šiaulių naktys" nori padėkoti Chaimo Frenkelio vilos muziejui, kuris prisideda prie šio neįprasto koncerto įgyvendinimo. Nepaprastas ačiū garso ir šviesų režisieriams, be kurių toks koncertas netektų pusės savo žavesio.

Bei ačiū „Valumina" valymo komandai, kurie pasirūpins, kad apleistos vietos „Elnyje" bei kitose Naktų vietose įgautų nors dalį savo pirminės švaros ir tvarkos.

„Šiaulių naktys" jau greitai. Rugpjūčio 20-26 naktimis. Pietinis bus visur. Kartu išsklaidykime tamsą ir tylą.

„Šiaulių naktų" inf.


PR kontaktai
Mindaugas Laurinaitis
m.laurinaitis@hotmail.lt
 
 
 
Bendrinti