Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-08-10 14:57:04

Nesėkmingas vagišiaus sprintas su kliūtimis ir nuostoliais

 

 

2018 m. rugpjūčio 8 d. apie 15 val. iš Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus m. antrojo policijos komisariato (Algirdo g. 20) išėjęs policijos pareigūnas pastebėjo link jo gatve bėgantį vaikiną ir jį besivejantį apsaugos darbuotoją. Bėglys rankose laikė du butelius alkoholinių gėrimų. Pamatęs jam kelią užkirtusį pareigūną, jis išmetė ir sudaužė vieną butelį Šitaip kiek palengvinęs galimybes pasprukti, vaikinas kelis kartus perbėginėjo gatvę laviruodamas tarp važiuojančių automobilių. Kolegai į pagalbą atskubėjo dar vienas antrojo policijos komisariato darbuotojas ir jaunuolis buvo pasivytas ties 24-uoju Algirdo gatvės pastatu, tačiau, prieš jį sustabdant, išmetė ir kitą rankoje turėtą butelį, kuris sudužo. Paaiškėjo, kad alkoholį, kainuojantį 69,98 eurų S. M. (gim. 1994 m.) buvo ką tik pavogęs iš visai netoliese esančio prekybos centro.

VIDEO

https://youtu.be/MLtOmvoiVwQPagarbiai

Komunikacijos poskyris

Tel.: (8 5) 271 6162; (8 5) 271 6155
El. p. vilniausvpk.vos.vrp@policija.lt

Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
Birželio 23-iosios g. 16, LT-03602 Vilnius, Lietuva

 


Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui - informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it's attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.

 
Bendrinti