Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-09-12 15:19:20

Seimo atstovai dalyvaus Jaltos europinės strategijos konferencijoje Kijeve

 

2018 m. rugsėjo 12 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo valdyba komandiravo Seimo Pirmininko pavaduotoją, Europos reikalų komiteto pirmininką Gediminą Kirkilą, komiteto pirmininko pavaduotoją Andrių Kubilių ir Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narį Juozą Oleką rugsėjo 13-15 dienomis į Kijevą (Ukraina). Vizito metu Seimo atstovai dalyvaus 15-ojoje Jaltos europinės strategijos konferencijoje.

Konferencijoje laukiama daugiau kaip 600 politikų, diplomatų, ekspertų, verslo ir pilietinės visuomenės atstovų iš 28 šalių. Renginyje didelis dėmesys bus skiriamas svarbiausiems ateities pokyčiams ir pasaulio iššūkiams. Dalyviai kalbėsis apie naujoves, paliesiančias verslą, visuomenę ir politiką, diskutuos, kaip apsaugoti demokratiją nuo išorinių jėgų manipuliavimo ir atsispirti dezinformacijai, apie JAV, ES, NATO, Rusijos Federacijos ateitį, taip pat Ukrainos reformų iššūkius.

„Yalta European Strategy" (YES) yra didžiausia viešosios diplomatijos Rytų Europoje socialinė institucija, siekianti atviro dialogo pasaulinės svarbos klausimais, susijusiais su Europos Sąjunga, Ukraina, Rusija ir kitomis šalimis. Organizaciją 2004 metais įkūrė Ukrainos visuomenės veikėjas ir verslininkas Viktoras Pinčiukas.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausiasis specialistas

Rimas Rudaitis

Tel. (8 5)  239 6132, el. p. rimas.rudaitis@lrs.lt
 
Bendrinti