Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-09-14 10:48:10

MAXIMA LT, UAB

Didžiausio Lietuvoje prekybos tinklo „Maxima" finansų vadovo pareigas pradeda eiti Gabrielius Morkūnas. Prieš laimėdamas skelbtą konkursą šiai pozicijai užimti, jis dirbo „Maximos" planavimo, analizės ir iždo departamento direktoriumi.
„Prisijungęs prie „Maximos" komandos Gabrielius iškart pademonstravo išskirtinius vadovavimo ir  sprendimų priėmimo įgūdžius, o jo vadovaujama komanda - puikius rezultatus. Džiaugiamės, kad „Maximos" vadovų gretas papildo dar vienas talentingas vadovas, savo kompetenciją įrodęs ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tikiu, kad jo gebėjimas dirbti nuolat besikeičiančioje aplinkoje padės įmonei sustiprinti pozicijas rinkoje ir pasiekti dar geresnių rezultatų", - sako Kristina Meidė, „Maximos" generalinė direktorė.
Prie „Maximos" komandos G. Morkūnas prisijungė šių metų sausio mėnesį, kuomet pradėjo eiti planavimo, analizės ir iždo departamento direktorius pareigas. Jis yra sukaupęs 7 metų darbo finansų sektoriuje patirtį. Prieš tai beveik tris metus G. Morkūnas ėjo finansų vadovo pareigas Katare veikiančioje įmonėje „Mannai Corporation QPSC". Jis taip pat yra dirbęs finansų analitiku bendrovėje „Western Union" bei audito projektų vykdytoju įmonėje „KPMG". Mykolo Romerio universitete G. Morkūnas įgijo ekonomikos ir finansų bakalauro laipsnį, vėliau studijavo Association of Chartered Certified Accountants.
 
Daugiau informacijos - pranešime žiniasklaidai. Pridedame ir G. Morkūno nuotrauką.
 
Pagarbiai
 
Paulius Stonis
Atstovas ryšiams su visuomene / Public relations representative
Komunikacijos ir korporacinių reikalų departamentas / Department of Communications and Corporate Affairs
 
 

 
MAXIMA LT, UAB
Naugarduko g. 84, LT-03160 Vilnius, Lietuva / Lithuania
 
Tel.: tiesioginis/direct +370 5 268 6673
Tel.: mobilusis/mobile +370 699 34825
 

 
 
Bendrinti