Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-09-14 17:25:32

Ministras dalyvavo kanalo rusų kalba „Current Time (Nastojaščeje Vremia)" oficialios retransliacijos pradžios ceremonijoje

                      Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija

                      Komunikacijos ir kultūrinės diplomatijos departamentas

 

 

J. Tumo-Vaižganto g. 2, LT-01511 Vilnius

Tel. 870 6 52534, 870 6 52414; el. p. media@urm.lt

 

                     

2018-09-14

 

Pranešimas spaudai

 

 

 

Rugsėjo 14 dieną ministras Linas Linkevičius dalyvavo kanalo „Current Time (Nastojaščeje Vremia)” oficialios retransliacijos Lietuvoje pradžios ceremonijoje. Kanalas Lietuvoje transliuojamas per Telecentro antžeminės televizijos tinklą nuo 2018 metų rugsėjo 1 dienos.

 

Šis JAV remiamas Laisvosios Europos radijo/Laisvės radijo (RFE/RL) kanalas pradėtas transliuoti nuo 2017 metų vasario iš Prahos.

 

„Kanalo misija - žiūrovams suteikti objektyvią ir patikrintą informaciją rusų kalba, atsakant į dezinformacijos ir netikrų naujienų keliamas grėsmes. Laisvas žodis buvo, yra ir bus galingiausias ginklas kovoje su melu, dezinformacija ir propaganda",  - teigė Ministras L. Linkevičius.

 

Renginyje taip pat dalyvavo JAV ambasadorė Anne Hall, kanalo „Current Time" direktorė Daisy Sindelar, Telecentro vadovas Remigijus Šeris, LR Seimo nariai, Vyriausybės ir žiniasklaidos atstovai, politikos analitikai.

 

Kanalas retransliuojamas per Telecentro nacionalinės aprėpties tinklą ST-1, pasiekiantį 98,3 proc. Lietuvos gyventojų, taip pat kaimyninių Baltarusijos, Lenkijos, Latvijos ir Rusijos (Kaliningrado) pasienio regionus.

 

URM Komunikacijos ir kultūrinės diplomatijos departamentas

Visuomenės informavimo skyrius, tel. 236 2534

Facebook | Twitter | Flickr | Youtube

 
 
Bendrinti